Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudnátok mondani pár igazi...

Tudnátok mondani pár igazi varázslatot?

Figyelt kérdés

A negatìv kommentelők hanyagoljanak, mert nem igazan izgat..attól, mert nem hiszel benne, nem kell beszólni!

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2016. máj. 13. 21:54
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
59%
én egyszer bedobtam pár száz forintot a kólaautomatába; Aztán láss csodát, a gép elvarázsolta :OO Mondanom se kell szomjas maradtam
2016. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
mire szeretnéd? :D
2016. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
talan segithetek ;)
2016. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
58%

"ungardium leviosa" Lassan, érthetően mondd ki, határozott hangon, miközben arra a helyre gondolj, ahova el szeretnél jutni. Ez egy elég erős teleportbűbáj, óvatosan használd, nehogy szilárd tárgyba teleportáld magad. Leginkább tikkfa és mogyorófa varázspálcával használható jól, diófa pálcával meg se próbáld, mert rosszul sülhet el.


Milyen varázspálcát használsz, ha szabad megkérdeznem?

2016. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

Hat, barmilyen jo!

Mert nekem alap van kepességem (médium vagyok), csak kivancsi lennek,hogy tudnék-e csinalni valamit, ha mar van ilyen kepességem..valamint elég sokszor van olyan, hogy előre látok meg dolgokat!

2016. máj. 13. 22:06
 6/48 anonim ***** válasza:

hat teso ha medium lennel nem hirdetned :D

egy szo: alazat mert igy sehova nem jutsz. ;)

2016. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
53%

Amúgy az automatás eset óta én is elkezdtem utána olvasgatni a dolgoknak, és elkezdtem hinni ezekben a médiumosdikban is. Most elmesélem az én képességeim egyikét. Most lehet nem fogod elhinni, de megtörtént!

Szóval állok a piros zebránál. És elkezdtem számolni,3-tól magamban, hogy amint nullára érek, átvált zöldre.. Nos: 3-2-1: és váltott!! 1 másodperccel tévedtem csak. Ez is valami szerintem, bár még csak ilyen gyakornok vagyok a témában. Te neked mi a véleményed erről, hogyan fejleszthetem hogy jobb legyek?

2016. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
52%
Haru haru infigaru!!!
2016. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Nevetséges, amit mondtok..viszont megnézném miket csinalnatok, ha valaki a fületekbe suttogna, mert tudjatok velem ez megtörténik, valamint az is, hogy latom őket, ahogyan sétálgatnak és leülnek mellem..
2016. máj. 13. 22:23
 10/48 anonim ***** válasza:
78%

:DDD

Hát tudod én is látok embereket, meg mellém is leülnek a buszon. Na de ha kíváncsi vagy hogy mit csinálnék ha egy ilyen elmeroggyant a fülembe suttogna, hát én elszaladnék férfi létemre.

2016. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!