Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ti nem szoktatok furcsa...

Ti nem szoktatok furcsa nyugtalanságot érezni a talpatok/lábfejetek közebében lefekvés előtt?

Figyelt kérdés
Vagy csak velem van ez?
2016. máj. 26. 02:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább egészség csoportba tedd bele. Lehet, hogy a vérárammal van baj amivel nem szabad játszani mivel trombózis is lehet ...
2016. máj. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De.

Ez a horrofilmek végterméke :)

Ha csak a kislábujjam lóg ki véletlenül a takaró alól, már eszembe jutnak a szellemek által ágyból kirángatós jelenetek, és automatikusan visszahúzom a takarót.

Az ágyunknak jó magas talpa van, alatta a sötét lyuk, akkor is furcsán bizseregnek a lábaim, ha lefekvéshez készülök, és mellette állok, szintén "mumus" kategória.

Tök reflexszerűen jön, félálomban akár, mindig ugyanaz jut eszembe, pedig különben nem félek ilyesmitől, sem a sötétben. Akkor sem, csak valahogy kellemetlen érzés. Mint amikor az ember felkészül arra, hogy megugorjon, ha kell.

Nem kéne horrot nézni, én már le is szoktam róla :)

2016. máj. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, off, de érdekes, hogy mindkétszer lemaradt az "r" a horror végéről, mi van velem? :DD
2016. máj. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előfordult már.

Nyugtalanító volt és elaludni sem bírtam miatta egy darabig.

Belerúgtam az ágy lábába.

2016. máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugtalan láb szindróma (google) is lehet.
2016. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hideg/meleg víz, mozgás és b vitamin segít.

De mehet mellé izületvéd cucc is.

2016. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ezt akkor szoktam érezni, vagyis kiskoromba éreztem, amikor például bunkert építettünk, és megpróbátam othonosabbá tenni, de csak rontottam rajta. Ekkor ez az érzés foogtt el. Meg ha elbújtam.
2016. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!