Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges hogy boszorkány...

Lehetséges hogy boszorkány vagyok?

Figyelt kérdés
Érzek magamban valamit.Nem a filmekben megismert hókosz pókúszókra gondolok.Ritkán,pár alkalommal szinte éreztem hogy a szívem együtt dobban a természettel.Gyakran szerettek kint a kis rózsás kertel körül vett kis kuckómba üldögélni és élvezni a természetet.Néha még gyertyát is gyújtok.Különös szokásom hogy fogok egy gyertyát, egy papírra leírom hogy mit szeretnék,és elégetem , miközben erősen a célomra gondolok.Ilyenkor egy olyan felettem lévő lénytől várom a segítséget, akit én magamban a Kis Angyalkámnak hívok,és érdekes amit kérek tőle általában be is teljesül.Ez az egész dolog belső késztetésből jön,mint ha csak egy kis hang súgná,természetből. Emellett mindig bejönnek a megérzéseim, ki tudom találni az emberek reakcióját.Ami a legfurcsább volt jó múltkorában találkoztam egy idős hölggyel az utcán aki így a semmiből azt mondta hogy boszorkány vagyok,és hogy ilyen boszorkánnyal mint amilyen én vagyok még nem találkozott.Lehet csak túl élénk a fantáziám és ez rá tett, de valahol a lelkem hisz ebben az egészben.Furcsa.Kérlek gúnyolódok hagyjatok , normális válaszokra vagyok kíváncsi.

2015. nov. 8. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Arra azért kíváncsi lennék hogy hány éves vagy..
2015. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.De ne képzeljetek ilyen babonás embernek,aki hisz minden faja mesében. Sőt,eléggé racionálisnak mondhatom magam.Szerettem alá támasztani a dolgokat tényekkel.Eléggé kiegyensúlyozott életem van egyébként.Pozitív személyiségnek tartom magam, az emberek szeretnek körülöttem lenni,sok barátom van.Az emberek megbíznak bennem.Egész népszerű vagyok.Ez nem nagyképűség, de tisztában vagyok magam előnyeivel és hátrányaival .A lényeg az hogy teljesen normális életem van, csak mostanában érzem ezt az egész furcsa dolgot magamban.
2015. nov. 8. 20:52
 3/16 anonim ***** válasza:
Túl élénk a fantáziád. Egyébként meg nézz utána a megerősítési torzítás nevű jelenségnek. A megérzéseid csak találgatás szintjén jönnek be mint mindenkinek, de te csak a helyesekre emlékszel, ezért hiszel ilyeneket.
2015. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanám hogy boszi vagy,inkább karizmatikus egyéniség vagy...volt idő amikor én is különlegesnek éreztem magam különleges képességekkel.Bocs ,nem igen vagyok a témában szakértő..
2015. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Amarok Tonrar ***** válasza:
78%

Gúny nélkül írom, bárhogy is hangzik majd:

A legtöbb ember különleges szeretne lenni. Ezért kitalálja magának, hogy ő bizony, démon, űrlény, vérfarkas, vámpír, boszorkány, angyal stb. Aztán ezt annyira el akarja hinni, hogy másokkal is el akarja hitetni, hogy ő maga még jobban hihessen benne. Ebből nagyon kellemetlen mentális betegségek alakulhatnak ki. Nem vagy boszorkány, csak te is szeretnél különleges lenni anélkül, hogy bármit tenned kéne érte. Hogy ez azért van, mert nem tudod hogyan legyél emberként különleges, vagy nem is érdekel, nem tudom.

A lényeg, hogy ne ezen a vonalon haladj. Ember vagy, de tele lehetőségekkel, mint minden ember. Azokkal élj.

2015. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%
Én megtapsollak, mert képes voltál ilyen szép kis önéletrajzot írni, már csak azért kell drukkolni, hogy fel vegyenek valahol... Mondjuk vasútasnak valamelyik erdő mellett.:DDD
2015. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


Itt írtam egy kommentet #8. válasz. És enyém lett a második?:O

Na ez a boszorkányság.... ez most komoly, nem mesterségesen csináltam.

2015. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja csak ismételtem magam, bocsi :D Én is jó állapotban vagyok.

Viszont mutass valami jelet:P

Nekem is mondták már otthon, hogy ördög. De attól még nem kell mindent elhinni :D

2015. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Lucifer-667 nevű felhasználó válasza:

Tudod, hogy tesók vagyunk, de véletlenül nem szenvedsz feltűnési viszketekségben? A kérdező most tölti ki a kérdőívet azután jöhetsz te, és építheted a non-profitodat. Majd én foglalkozok a menedzseléssel, hiszen tudod, hogy bátyók vagyunk. ;))

Amarok Tonrar a kérdező jól tudja miről lököd a sódert, de nagy nehezen csinálta magának ezt az ötletrajzot, te pedig bölcs buddha-ként ide jössz neki prédikálni pár nyavalyás százalékért, hogy valahol és valamikor igazad lehessen? Hová süllyed ez a mai világ, hogy mindenki szerepelni és különleges akar lenni, puff!

2015. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Legoman ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az vagy, de én azt mondom, hogy összhangban vagy a természettel, ami csodás, és ezáltal eltudod fogadni másokat, akik megbíznak benned, és ezáltal jobban megismerheted őket. :)
2015. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!