Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ti elhinnetek ha az utcan...

Ti elhinnetek ha az utcan atkozna meg egy ismeretlen?

Figyelt kérdés
Nem velem törtent, hanem a 13 eves lanyommal.egy csöves asszony odament kunyeralni, de ö mondta h nincs, vagy nem ad--erre elkezdett átkozodni az öreglány..azt sajnalom h nem voltam ott, mert megrangattam volna az biztos.

2016. máj. 28. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha hisz benne, hogy működött, akkor valóban meg lesz átkozva. Az ilyen átkok a hitre alapoznak. Ha az áldozat azt hiszi, hogy átok van rajta, akkor lesz is. Ha viszont tudja, hogy ilyen negatív placebóhatással működik, és hogy ha nem hisz benne, nem fog működni, akkor nem lesz semmi baja. Ez nagyrészt pszichológia.
2016. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Engem is átkozott már "öreglány " :D Akinek fog is az átka nagyon sok mindenkin :/ Nem akarom részletezni.
2016. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Ha létezne működőképes átok, már nem élnének politikusok.
2016. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Kb 12 éves koromban , a buszon megátkozott egy cigány asszony. Baromira nem érdekelt, nem foglalkoztam vele. jó 10 évvel később -mikor már szó szerint borzalom volt az életem- jutott eszembe az eset. Nem hiszek benne, de akkor is marha rossz érzés, mert most, 40-en túl is sokat jut eszembe. Pár éve jó az életem, de azelőtt volt minden, tragédiák, betegségek, hihetetlen, bizarr események.
2016. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a megatkozas mukodne, nem nagyon lenne mar elo ember a Foldon...


Amugy halal komolyan kerdeznem: valoszinuleg 30-35 feletti felnott vagy, es ezt a kerdest fel kell tenned? Ennyit er a magyar iskolarendszer? Atkok? Meg 'bevonzas', jovendomondas, varazslat?

2016. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy te felnőtt, kérdező.
2016. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6000+áfáért leszedem
2016. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Hagyjuk már. Kamionos vagyok, tudod hányszor átkoztak meg a cigányok a román határon, vagy máshol? Mert nem adtam nekik pénzt, meg amit "ablakmosás" és hasonlók miatt követeltek? Még a lépcsőről is lerugdostam őket.


Vissza kell átkozni, na tessék öreg, ezzel nem számoltál! Ráadásul te hiszel benne, ergó fog az átok, én nem, tehát a tied hatástalan. Erre mit lépsz, Gazsi?

2016. máj. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1) Átok nincsen, ez csak a megfélemlítés egy ostoba, primitív módja. Aki elhiszi az fél.

2) Mivel a legtöbb átkozódó kretén hisz ebben, válaszolhatod hogy százszorosan szálljon rád vissza! Ettől általában lefossák a bokájukat ijedtükben és elmondják hogy nem mondták ám komolyan. Mondd rá hogy akkor nincs mitől félniük. Persze mivel babonásak ettől még fosni fognak a saját hülyeségük miatt, de megérdemlik. :))

3) Persze a legjobb módszer a nem konfrontálódó, szóval csak vonj vállat és sétálj tovább.

2016. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!