Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Többször történt h amit...

Többször történt h amit mondtam beteljesedett. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Többnyire h ha előre mondtam valamit beteljesedett általában csak a rossz dolgok de nem gondoltam soha komolyan csak hirtelen felindulásból mondtam. (pl.kimondtam h karambolozzon az autónk és hazafelé belénk hajtott egy kocsi még az nap.Egy lányra azt mondtam hogy hulljon ki a haja és leukémiás lett a kemotól ki is hullott.) ezen kívűl voltak még apróságok is mikor mondtam h szakadjon el a táskád v harapjon meg egy kutya és azok is beteljesedtek.Soha nem gondoltam komolyan még is mindig megtörténtek rettentő bűntudatom van azóta kerülöm h bármi rosszat mondjak.velem van a baj ? vagy ez csupán véletlen egybe esések ?
2016. jún. 9. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem bevonzod ezeket a dolgokat.
2016. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Véletlen egybeesés. Egy csomó mindent mondtál ami nem teljesedett be. A világ nélküled is folyik a maga medrében.
2016. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hosszúhajú ***** válasza:
mivel nem te irányítod a világot, ezért ez ilyen könnyen nem megy. az félelmetes lenne, akkor te lennél Isten. arról lehet szó szerintem, hogy a megérzéseid jók, csak azokat valahogy így, rosszul fogalmazod meg.
2016. jún. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!