Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valakinek már bevált a követke...

Valakinek már bevált a következő varázslat? Leánykérés érdekében?

Figyelt kérdés
Hímezned kell, a kedvesed és a te neved kezdőbetűit újholdkor hímezd egy kendőre, majd a kendőt húzd át egy aranygyűrűn. Köss rá csomót, és négy héten át tartsd egy jó rejtekhelyen.

2016. jún. 19. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen nekem bevállt, de a rejtekhelynek a se/gglukadnak kell lennie.
2016. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Édes istenem...Mit gondolsz?

A válasz nem.

2016. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Még sosem csináltam semmi ilyesmit. Hímezni b*zd meg? Mi vagyok én, varrónő? Nem kell nekem a keze van én nekem kettő.
2016. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Öreg, ha a csaj nemet akar mondani, akkor kötögethetsz te bármilyen gyűrűre bármilyen hímzett kendőt, bárki nevének a kezdőbetűivel, és bárhova dughatod, akkor is nemet fog mondani.


Ha igent mond, akkor az amiatt lesz, mert vannak irántad érzései, és veled akar lenni, nem holmi "varázslat" miatt.

2016. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Ferfi letedre, ugynevezett lanykereshez ilyen ostobasagokban hinni? Haaat, nem irigylem a 'jovendobelidet', hogy ilyen buta emberrel kosse ossze az eletet... gondolom nem veletlen hogy eddig sem jott ossze.
2016. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én hiszek benned kérdező. Lehet, hogy buta vagy hobbiból kötögetsz hímezel és ciki vagy, de legalább meg tudod kérni a kezét. Én előbb innék hypot minthogy megkérjek bárkit.
2016. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy lány akarja, hogy végre megkérjék a kezét, nem? :(( A megoldás a fentebb ismertetett mágia elvégzése után, növő holdnál egy alapos beszélgetés a jövőt illető terveitekről.
2016. jún. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Manapság, ahogy észre vettem nem divat a lénykérés meg a házasság. Sokan megvannak nélküle is. Arról inkább nem is beszélek, hogy milyen ciki, sőt a lány családjának is tetszelegni kell. Ez ugyanolyan, mintha egyedül mennél a sárkány barlangjában kard és pajzs nélkül. Merész feladat én mondom. A gyűrű olyan, mintha pórázhoz lennél kötve és lánykéréskor látod a saját halálodat az apósod és anyósod szemében. Ez nem nevezném félelemnek inkább rettegésnek káosznak halálnak.
2016. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
basszus... ha nekem hajnalok hajnalán neki állna hímezni a pasi, tuti kivágnám. szerintem nem kell semmilyen babonás baszakodás. legyél olyan amilyen vagy, szeresd vagy ne... ha nem akar össze jönni, akkor sem fog, ha tiszteletbeli matyóklubtaggá' hímezed magad.
2016. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!