Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Gyertyás varázslatot próbálta...

Gyertyás varázslatot próbálta valaki?

Figyelt kérdés
A februäri Csók és könnyben ir egy olyat,hogy mit tegyek,hogy belém szeressen.2gyertya kell.kézbe kell venni,elképzelni hogy az adott személyt jelképezi.a gyertyákat néhány napig egymástól távol fel kell tenni a polcra.Majd naponta meggyújtani és egyre közelebb tenni egymáshoz,és mikor teljesen egymás mellé kerülnek összekell olvasztani öket. Tudom,hogy sok ilyesmire a joakaró,gunyolodó,de most kérlek azok irjonak akik hisznek benne,próbálták.

2016. ápr. 19. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Tartozik a halál és követel az Isten. Vagy az Isten tartozik és a halál követel?
2016. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 death42 ***** válasza:
32%

A gyertyák arra valóak, hogy amikor Lajcsi kiveri a biztosítékot bevilágítsák sötét napjainkat. :D

A varázslat olyan bűvésztrükk, amit csak a bűvészek ismernek.

2016. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem gúnyolódás, de ennyi erővel megpróbálhatnál a harry potterből is szerelmi bájitalt keverni.
2016. ápr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Ez nem úgy működik. A gyertyás varázslathoz a következő rituálét kell végrehajtanod: Kétszemélyes vacsora.

Kell hozzá valami jó kaja, egy üveg finom bor, és két gyertya. A jó kaját elkészíted, vagy megrendeled, a két gyertyát úgy helyezed el, hogy köztük lássad az illető arcát. A bor pedig jól esik étkezés után. Rituálé közben, folyamatosan őt nézed a két gyertya között, és a csevegés nevű varázsigét mormolod az áldozattal.

2016. ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
A mágia tudományal elérhetö, pár évszázad és egy inekcio itan kb tenyleg lesznek mágusok
2016. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok gúnyt
2016. ápr. 19. 22:02
 7/13 anonim ***** válasza:
20%

Ha viszonzod, elárulom!

Másik könyvben azt olvastam, hogy a Pókember tud hálót szőni, no és, hogy a Szupermanus tud reülni.

Ha elárulod, milyen mágiával teszik, akkor én is kimerítő választ adok kérdésedre.

2016. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Ennél jóval komolyabb szerelmi varázslat se működött - amikor én csináltam. Azt mondom, próbáld ki, mit veszíthetsz? Két gyertya árát.
2016. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az utolsonak köszönöm,tudom,hogy vannak itt értelmes emberek is,nem csak olyanok akik itt élik az életük fés olyan välaszokra fecsérlik az idejük amirölnem kérdezték öket.És abban is biztos vagyok,hogy sokan kiprobältak dolgokat
2016. ápr. 20. 12:37
 10/13 anonim ***** válasza:
13%

Na, hát akkor írok még. Évekig mágiáztam az illető miatt, egy a tiédhez hasonló egyszerűbbel kezdtem, még tudatlanul, nagyjából fogalmam se volt, mit csinálok. Aztán elkezdtem tanulni az alapokat, gyakoroltam, és egy komolyabbal folytattam rá nagyjából egy évre, de éreztem, hogy nem tudok elég energiát tenni bele. Ezután én külső, hozzáértő segítséget kértem, az egyikük mágiája túl gyenge volt, a másikénál éreztem az erőt, de az sem hozott igazán eredményt. Valami kisebb eredményt mindig elértünk egyébként, hidegebb-melegebb hónapjaink voltak, közeledett aztán eltávolodott megint. Vannak, akiket azzal rémisztgetnek, hogy a szerelmi mágia után az illető a levakarhatatlan bábod lesz szerelemnek hitt, mesterséges érzelmekkel, hát mindent megadtam volna már ezért is, legyen akármilyen következménye.

Ilyet viszont nem csinált nekem senki, és nem is történt ilyesmi soha a többi mágia hatására sem.

Azt gondolom, hogy mindenképp karmikus személy az életemben, de - ebben az életben legalábbis - nem az a dolgunk, hogy egy pár legyünk, valami mást kellett megtanulnom tőle, és ettől az egész rá fordított néhány évtől. Ettől függetlenül ha lenne valaki, aki bármilyen módszerrel összehoz vele, máig elfogadnám.


DE! Ez csak az én történetem. Lehet, hogy ha elég energiával, akarattal csinálod ezt az egyszerű gyertyás mágiát, annak is lesz eredménye, lehet, hogy nálatok csak egy ennyire apró "plusz lökésre" van szükség. Ha megpróbálod, sok sikert hozzá! Jöhet a többi válaszolód lepontozni...

2016. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!