Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet valamilyen mágikus...

Lehet valamilyen mágikus szertartással elérni, hogy nyerjünk a belgák ellen?

Figyelt kérdés

Ma este lesz a meccs és mi is nagy esélyesek vagyunk. Létezik olyan mágikus "varázslat" vagy ima Istenhez(Sátánhoz, ugyanaz csak másnak látjuk) ami befolyásólja a kedvünkre a meccset?


Én eddig csak órdibáltam hogy hajrá. De ez is egyfajta mágia, mert a kimondott szónak ereje van a varázsigék is szaknkszrit szavak, ugyanaz jelentik amit gondolsz. Most valamivel erőteljesebb ráhatás kellene. Te csinálsz valamit?


2016. jún. 26. 15:05
1 2
 1/16 anonim válasza:
hiszek bennük
2016. jún. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%
A gondolat teremtő erejű. Ha mindannyian arra gondolunk, hogy nyerünk így is lesz.
2016. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

"A gondolat teremtő erejű. Ha mindannyian arra gondolunk, hogy nyerünk így is lesz."

Ha ez igaz lenne, akkor mindig a legnagyobb népességű országok csapatai nyernének, még stadionokat se kellene építeni, se focistákat tréningezni, kiküldenek egy csapatnyi fazont és a meccs idején otthon mindenki buzgón a nyerésre gondolna. Egyéb ostoba ötlet?

2016. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"A gondolat teremtő erejű. Ha mindannyian arra gondolunk, hogy nyerünk így is lesz."

Ha ez igaz lenne, akkor mindig a legnagyobb népességű országok csapatai nyernének, még stadionokat se kellene építeni"


Brazilia elég nagy ország és sokan hisznek a varázslatokban és ők nyernek mindíg. Az oroszok meg nem hisznek benne meg az amcsik sem, aztán mindíg leszerepelnek. Szóval a gondolat teremtő erejében van valami, de Controll a te véleményedre nem vagyok kíváncsi, mert ahogyan a nevedben is van Troll vagy !


Mit lehet csinálni? Te csinálsz valamit?

2016. jún. 26. 15:41
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

"Brazilia elég nagy ország és sokan hisznek a varázslatokban és ők nyernek mindíg"


Elég csúfos vereséget szenvedtek a németek ellen a vb-n. Azt meg senki ne mondja, hogy a németek jobban rajonganak a fociért, mint a brazilok, akiknek a foci szinte mér vallás. Az amcsik meg azért szerepelnek le, mert náluk a foci nagyon nem népszerű. Kevesen játszák, kevesen nézik, kevés pénz van benne.


A gondolat természetesen nem teremtő erejű. Tudod mi teremtő erejű? A tehetség, és a belefektetett munka. A németek nem azért világbajnokok, mert a seggükön ültek, és imádkoztak, hanem azért, mert marha sok munkát fektettek abba, hogy világbajnok csapatot neveljenek ki.


Az meg csak téged minősít, hogy trollnak nevezel valakit, aki racionálisan gondolkodik, és értelmes választ ad.

2016. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Con Troll, szerinted én ezt halálosan komolyan mondtam? Nem. Ahogy mindenki, én is trollkodni járok az Ezotéria topikba. Viszont szerintem az jó, ha bizakodunk. :)
2016. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

"Szóval a gondolat teremtő erejében van valami, de Controll a te véleményedre nem vagyok kíváncsi, mert ahogyan a nevedben is van Troll vagy !"

Pont az ilyen válaszok miatt vagyok névben troll, e kategóriában a józan ész kuriózum, mindenki sikítófrászt kap ha egy értelmes hozzászólást lát. Neked se kell a szomszédba menned az önámításért, pont ide való vagy.


"Ahogy mindenki, én is trollkodni járok az Ezotéria topikba."

Akkor üdv a Klubban! :)

2016. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
egyáltalán nem szabadna ilyen kérdéseket feltenni, mert ha alkalmazol valami mágiát, akkor az bundának számít, és hazaküldik a csapatot :(
2016. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Most már álljatok le! Ennyi, egy időben történő varázslat, rést fog szakítani a dimenziók között! Elképzelhetetlenül gonosz lények juthatnak majd át a világunkba!
2016. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!