Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek Angliában több...

Szerintetek Angliában több lehetőség van a spirituális (mágikus/okkult) fejlődésre mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, Anglia sokkal inkább hazája a mágiának és a pogány vallásoknak, ott ez "benne van a levegőben", sokkal több az ilyen érdeklődésű ember és közösség, valamint ott magasabb az energiaszint is, mint Magyarországon. Persze lehet, hogy tévedek, ezért vagyok kíváncsi, hogy ezt más is így gondolja-e?

2016. aug. 1. 02:07
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon sok irány van. Nekem tetszik az ő irányuk - irányaik is. De itthon is meg lehet találni a lehetőséget a fejlődésre, tanulásra, csak jó helyen kell keresni. És olvass sokat, melyik irányzatot érzed leginkább a magadénak.
2016. aug. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
52%
Hahh micsoda ütnivaló képed lehet ezzel a dumával.
2016. aug. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
37%
hibbantak mindenhol vannak.
2016. aug. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
41%
A világon bárhol adott a lehetőség, hogy végleg elveszítsd a kapcsolatodat a valósággal. Persze ennek egyik kitűnő módja, ha bődületesen sok pénzért elutazol nagyon messzire, és ott hibbansz meg véglegesen. Sok sikert a terveidhez (bár nem lesz nehéz megvalósítani)!
2016. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
13%

Én egyet sem ismerek. Magyart sokkal többet.

Ekkora bődületes baromsàgot.

2016. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
A spirituális nem egyenlő a mágiával és az okkult dolgokkal
2016. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
70%

Magyarország spirituálisan fejléttebb

magasabban rezeg


ha komolyan érdekel anglia, van egy szabadegyetem ahol spirituális kèpzés van és végzettséget is ad (3 éves)

irj privátot

2016. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
4%

spirituális szabadegyetem = megszabadít a pénzedtől

magasabb energiaszint = ellógta a fizikaórákat a suliban

2016. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

képzeld el amióta járok több pénzem van :-)


de amúgy is, hol kapsz manapság bármit is ingyen? főleg tudást?

2016. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
33%
Az a baj, a tudás is csak akkor ér valamit, ha van eszed, amivel fel tudod fogni. Na most aki ilyen Ezo Tv-s baromságokra pénzt ad ki, annak hétszentség, hogy nem sok sütnivalója van. Nem mellesleg tudásnak nevezni, amit az ilyen lehúzós helyek "adnak", hát nem tudom, az ilyen ember mellett Micimackó is atomfizikus.
2016. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!