Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nektek van vörös szalag a...

Nektek van vörös szalag a csuklótokon? Hány kötéssel?

Figyelt kérdés
Interneten mindegyik mást ír.. Ti hány csomoval tettetek fel?

2016. aug. 4. 16:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%
Anyukámnak van. 7 csomóra kell kötni, de olyan kösse fel aki igazán szeret (:
2016. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
61%
Nekem jelenleg nincs, de volt, 7 csomóval.:) Ahogy előttem is fontos az, hogy ki teszi fel és milyen szándékkal, a bal csuklóra. Azoknak a válaszolóknak akik, bár nem tudják miről van szó, mégis válaszoltak, itt egy kis Wiki, még ha nem is hisztek benne, érdemes tudni róla: [link]
2016. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
27%
Az az érdekes hogy aki normális választ ad, jobban le van pontozva d:
2016. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Yog-Sothoth ***** válasza:
63%
Nekem e db csomó volt rákötve, csak valószínűleg túl szoros volt, mivel elszorította a keringésem, és elkezdett üszkösödni a kezem. Egy baltával levágtam, de aztán ellátogattam a Déli-sarkra, ahol a kedvező légáramlatoktól szerencsére kinőtt újra.
2016. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
61%
Én is egyéniség vagyok és nem követek mindenféle retardált hülyeséget, ezért én pink szalagot hordok. Juhú!
2016. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%
Én is egyéniség vagyok, úgyhogy dögcédulát hordok, juhé!
2016. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
38%
7 csomót szoktak kötni és azzal aki tiszta szivből szeret azzal kell felkötetni.Senkinek nem kötelő!Ahogy azt se kell megvetni aki ebbe hisz.Igen nekem is volt már kötve.A kishúgomnak is van.És ne egy vastag szalagot kèpzeljetek el kicsit vastagabb a piros cérnánál.Olyanról dologról alkottok gúnyt mivel nem vagytok tisztába, ezt élitek hogy valami tèmán kiéljétek a határtalan tudatlanságot ami bennetek van.25N
2016. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
54%

"Ahogy azt se kell megvetni aki ebbe hisz."

Nem vetjük meg csak kiröhögjük az ostobaságáért, főleg mikor még ő van megsértődve emiatt. :DDD

2016. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
55%
én nekem csak kékszalagom van bas*od azzal szoktam űzni a Balatonon.
2016. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Laylah ***** válasza:
74%

Olvastam a wikit, amit előttem linkeltek, kb eddig jutottam:

"Amikor beoltanak bennünket egy betegség ellen, akkor annak a betegségnek a legyengített kórokozóit juttatják belénk. A spirituális úton való immunissá tevés is ugyanezen az elven működik."

Igen, az első mondat igaz. A második meg egy akkora baromság, amit csak a mágikus analfabéták képesek kitalálni. Még ha abból is indulunk ki, hogy a piros az valami negatív energiát hordoz (legalábbis szerintük), akkor a magadon hordott piros fonal egy folyamatos negatív behatásnak tudható be. Nincs olyan, hogy immunitás alakul ki, ez kb akkora marhaság, mint az érmelléki kuglófember. Ha még úgy veszitek, hogy a szeretettel teli ember (aki felcsomózza a fonalat) energiái kioltják a piros madzag negativitását, akkor is csak egy semleges tárgy marad.

Le lehet pontozni, de attól ez még a mágia törvényeit tekintve így marad.

2016. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!