Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ti hisztek a szerelmi kötésekb...

Ti hisztek a szerelmi kötésekben? Ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
Szimplán kíváncsiságból kérdezem :)

#mágia #szerelmi köts
2016. aug. 6. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nem annyira etikus valakit az akarata ellenére 'megkötni'.

Egyetlenegy olyan esetet tudok elképzelni, amikor a szerelmi kötés nem súrolja az etikai határokat, amikor MINDKETTEN úgy döntenek, hogy szeretnének közös kötést kérni az életükre.

2016. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen de sokan mondják nem etikus stb de honnan veszik ezt az etikát ha nem is próbálták mármint érted tapasztalatok nélkül?
2016. aug. 6. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

A szerelem szent kötelék.

Akik összetartoznak, őket már az Égben összekötötték, még születésük előtt. Ha valakivel egyoldalú szerelmi kötésre lenne szükség... Hogy is mondjam?... Tuti, hogy nem tartozunk össze + ha később találkozunk valakivel, akivel meg valóban összetartozunk... a szerencsétlen megkötött fél ottmarad a kívülről manipulált érzéseivel... egyedül...

2016. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tehát negatív a véleményetek róla csináltátok már onnan gondoljátok így? valami tapasztalat kell hogy legyen tapasztalat nélkül nem ellenzem mi alapján hisztek benne igazából én erre vagyok kíváncsi..mi alapján hisztek benne hogy létezik? mert nyilván hisztek benne ha ellenzitek :) esetleg van személyes tapasztalat? vagy ismerős által? vagy szimplán média? :)
2016. aug. 6. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Empátia. Nem manipulálom mások érzéseit. Ha valaki valamit nem tud vagy nem akar szabad akaratból adni, el kell fogadni a döntését.

Fordítsd meg a kérdést. Van pl. egy szomszéd fiú, aki nem tetszik neked, de ő nagyon akar téged. Rád rakat valami ilyen-olyan szerelmi kötést, amitől azt hiszed majd (csak azt hiszed!), hogy beleszerettél. Ha veled történne ilyen, az vajon mennyire tetszene neked?

2016. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de én nem hiszek a kötésekben:) de sok ember ellenzi én ara vagyok kíváncsi mi alapján hisztek benne mert valamiért csak ellenzitek :)
2016. aug. 6. 17:52
 7/8 anonim ***** válasza:
A szerelmi kötés csak azoknál működik, akik szeretik egymást, olyannal aki nem szeret nem is lehet megcsinálni..
2016. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ami önmagától alakul ki, az létezik. Mágiával nem lehet ilyet csinálni.

(Hülyén fogalmaztam, de rövid és tömör a válasz.)

2016. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!