Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Müködőképes mágiákat tudtok...

Müködőképes mágiákat tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ne hurrogjatok kérlek le, hiszek a mágia létezésében és kérdésem azoknak szól akik ugyan úgy vannak ezzel mint én. Többek között azt is szeretném kiemelni, hogy nem szerelmi kötést akarok, csak olyan mágiákat amik működnek. Legyen ez szerelmi mágia, vagy kívánság varázslat vagy akármi. Válaszaitokat előre is köszönöm.

#mágia #kívánság #szerelmi mágia #kívánságvarázslat
2016. júl. 15. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
nem létezik mágia
2016. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

A titok. Sokan mágiának mondanák pedig ez csupán a tudatalatti működése ha a céljainkat megrendíthetetlenül akarjuk

A tudatos álmodás. Mágikusnak érzed mert nem mindennapi. Tudatosan lovagolhatsz űrelefántokon gépfegyveres majmokat üldözve. Mintha egy film főszereplője lennél és te választod meg a filmet. Szerintem ez is egy klassz dolog.

Most hirtelen ez a kettő jutott eszembe de ha tudok írok még.

Talán nem lesz a válaszom egészen hasznos mert én nem hiszek a zöld füstökben ami a bájitalokból árad, meg a telekinézisben stb...

De ha belegondolsz ezek a dolgok felruházhatnak olyan hatalommal ami majdnem mágikus

2016. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálok ebből táplálkozni, aztán ha eszedbe mit még valami kérlek írj. :)
2016. júl. 15. 21:05
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Fotóolvasás. Ránézel egy könyvre. Átlapozod és később bármikor előhívhatod az elmédből és elolvashatod. Ez is eléggé varázslatos...


Sajnos eddig csak én válaszoltam xD de ha lesz aki ír igazi mágiát azt én is elolvasnám... De ha belegondolsz a földön rengeteg különleges dolog van ami egyszerű fizika, kémia.

2016. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Hát, ez sajnos nem úgy megy, hogy elolvasol egy cikket a blikkben arról, hogy hogyan kell mágiázni és aznap este megcsinálod. Az ilyen 99%-ban hülyeség.


Valójában úgy működik, hogy sok erőfeszítés és munka árán kifejleszted a mágiához szükséges paranormális képességeidet. Ez sok év munkája, persze adottságoktól, mesteredtől, meg más tényezőktől is függ.

2016. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
akár lepontoztok akár nem nincs mágia bele kell törődni kedves antiszociális barátaim akik lepontoztak.
2016. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha valaki feltesz egy oldalon egy kérdést, a megfelelő kategóriába illő témában, és azoktól vár válaszokat, akik tudnak is érdemben hozzászólni, netán hasonló a világnézetük... akkor ott, abban a helyzetben egy - vagy több - ilyen hozzászólás után te számítasz antiszociálisnak, barátom.


Egyébként úgy van, ahogy feljebb írták. Sok év tanulás, legalább egy alap, elméleti, a téma minden területére kiterjedő tudásanyag felhalmozása (a félművelt kóklerkedés sokkal rosszabb, mintha egyáltalán nem is foglalkoztatna a dolog, ha úgy állsz hozzá, bele se kezdj), aztán pedig rengeteg gyakorlás. Ezzel nem azt mondom, hogy az elején nem lehetnek kisebb-nagyobb sikereid, mondjuk úgy pár hónap után, de ne ez legyen a cél.

2016. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
2%
Felejtsd el de gyorsan.A mágiával magadra is rontást hozol.Nincs jó mágia csak rossz.
2016. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Az egész élet, ha úgy vesszük, minden gondolatod és cselekedeted mágia. Rontást hoztál magadra? Vagy semmit se értesz a világból magad körül? Wooow, hűha.
2016. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Minden mágia működik ha elegendő energiát viszel bele.


De ha a mágia a karmakerülésre szolgált akkor meg lesz a következménye.Általában ez elmondható.

2016. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!