Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik olyan szerelmi varázsl...

Petrograd kérdése:

Létezik olyan szerelmi varázslat ami nem kötés?

Figyelt kérdés

csak röviden írom le , de megismerkedtem valakivel akivel végre egy hőfokon tudok égni, tényleg lenne dolgunk egymással, ám pár hónap után most próbál ellökni mert azt mondja hogy fél attól hogy nem tudja azt adni amire szükségem van , és hogy ő nem tudja hogy alkalmas-e erre. Csak azt szeretném tudni hogy nincs-e esetleg valami olyan szertartás vagy áldás vagy varázslat ami erőt ad neki hogy ezeket a kételyeket félelmeket letegye, mert szeretném ha lenne esélyünk együtt .Bocsánat ha zavarosan fejeztem ki magam , csak már tényleg nagyon bánt ez az ügy.Nem szeretném elveszíteni .

A normális válaszokért előre köszönet!



2016. aug. 7. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Ha tényleg ez az egyetlen parája ami miatt nem jönnétek össze, akkor biztosítsd arról, h minden rendben lesz, tökre alkalmas, blabla, szóval egy kicsit bátorítsd, támogasd.


Viszont lehet, hogy ez csak kifogás és nem is ez a valódi problémája. Klasszik tárgyalástechnikai kérdés ennek kiderítésére: "és ha úgy éreznéd, hogy meg tudnád adni amire szükségem van és alkalmasnak éreznéd magad arra, h a párom legyél, akkor lenne bármi más akadálya, hogy elmélyüljön a kapcsolatunk?".


Nagyon figyelj a gesztusaira, hogy hogyan mondja amit mond, hogy kiderítsd mi a valódi problémája.


Olyan amúgy nincsen a mágiában, h elolvasol egy "hogyan szerelmi mágiázz" cikket és aznap este megcsinálod. Mágiához sok év kitartó munkájával fejlesztheted ki a képességeidet. Ha ez megvan, akkor is kitartó meló kell a célod eléréséhez. Erőfeszítés. Ez nem olyan mint az internet, hogy kattintasz egyet (erőfeszítés nélkül) és azonnal ott van az eredmény (bejön az index.hu vagy nem tudom).

2016. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Gondolj azért arra is, hogy számára nem te vagy a nagy Ő, ai Ideál.

Megbántani viszont nem akar, ezért keres valami -szerinte- elfogadható kifogást.

.

"Szeretnélek téged tejben-vajban füröszteni, de sem tejem, sem vajam nincs. Szeretnék milliárdosi életszinvonalat biztosítani neked, de csak csóró közmunkás vagyok, ezért keress mást, aki mindezt tudja, mert ezt érdemled!"

Az orvosság tán nem tünik annyira keserűnek arany kanálból...

2016. aug. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Már máshol leírtam.

Mindennek van határa. A mágia sem kivétel. A szerelem megbolygatása pedig egy határ, amit nem akarsz és nem is tudsz átlépni.

2016. aug. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Igen, van erre megoldás, és nem kell hozzá sem varázslat, sem mágia, sem semmi ilyen...
2016. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
50 ezer forintért tudok varázsolni olyan szerelmet, ami nem kötés. Magyarországon csak én foglalkozom ezzel, a többi mind kókler, nekik ne higgy! Ha érdekel, írj.
2016. aug. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!