Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés tapasztalatok...

Szerelmi kötés tapasztalatok fekete mágiával vagy bármi hasonló módon? És hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
Ha valaki csinált már ilyet akkor leírhatná nekem privátba hogyan kell csinálni. A szerelmi mágia minden formája érdekel.Ja tudom hogy káros meg hogy mást ezzel korlátozok, és egyébként is kíváncsi vagyok működik-e. Azért kérdezem hogyan kell csinálni, mert netes oldalak nem igazán alkalmasak erre.

2015. ápr. 3. 13:10
1 2
 1/15 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
63%

Jajj, dehogy káros :D Hiszen nem is létezik ilyesmi.

Nem működik semmilyen mágia. Nem csak neked, másoknak sem, ne aggódj.

2015. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A netes oldalak pont annyira alkalmasak, mint amit privátban fogsz kapni, vagy ha utalsz pénzt valamilyik szektának. Tanulhatsz 10 évig, 100 évig. Csak megöregedni fogsz...

Jobb esetben kialakul egy klubb, rosszabbik esetben egymást fogjátok gyilkolászni vagy másolkat.


A lényeg, hogy senki szabad akaratát nem tudja semmilyen szerencsétlen befolyásolni, azzal, hogy morog mindenféle zöldséget vagy éppen a csukólját vágja le.

2015. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Csak a fässzopó titkosszolgálatok és über hackerek tudják más akaratát szabályozni, ezért kell újraraknom ezt a RETKES gépet minden kibäszott nap szinte. ÉS SD KÁRTYÁM VAN bocs nem ide illliik
2015. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Mire vagy hajlandó az információért?
2015. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
36%
a regi ciganyok tudtak erol valamit en hallotam egy ket dolgot. hogy igaz e vagy nem hat nem tudom.
2015. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Missi_Key ***** válasza:

először magadra koncetrálsz..az összes energiád átirányítod a választott személynek aztán 10 napig fekete aurát képzelsz magad köré ...

ha 10 nap múlva még élsz meséld el milyen érzés :D

2015. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Felejtsd el! NEM LÉTEZIK iLYEN!

A nevében is benne van,hogy MÁGIA,tehát nem valós ,létező dolog. Mágus ,bűvész,bűvésztrükk.Önáltatás,reménykedés.

Pszichológia van nem mágia.Az van ,hogy hatni tudsz a viselkedéseddel másokra,de nem gyertyázással,meg wodoo baba,stb.


Aki ilyet ígér neked a jövőben, nyugodtan elhiheted,hogy az illető ebből vagy hasonlóakból él ,mint te,és egy csaló szélhálmos,vagy magát tehetségesnek hívő ember,aki a TE bajodon fog PÉNZT keresni !!!!!

2015. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

"a regi ciganyok tudtak erol valamit "

És ők ugyan honnan, kitől tudták volna azt a valamit?

2015. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

nagyon szarul fogsz járni, ha ilyesmivel foglalkozol.

nagyon. nem most. de egyszer nagyon.

2015. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én segíthetek.
2015. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!