Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tényleg megidéztünk volna egy...

Tényleg megidéztünk volna egy szellemet?

Figyelt kérdés

Igazságszerint csak kíváncsi lennék arra, hogy más szerint mi történhetett...


Régen volt már, de úgy 10-12 évesen egy nyáritáborban a szomatársaim viccből kitalálták, hogy megidézik Zámbó Jimmy szellemét. Akkor semmi sem történt, elhagytuk a szobát és ami fontos bezártuk az ajtót. Amikor viszont késöbb visszamentünk, akkor aligbírtunk bejutni a szbába, mert mint kiderült az ajtó elé dőlt egy nehéz szekrény! Plusz, "valaki" egy telefon töltőt is beledobott a teába.

Kérdés: ki jutott be és zárt ajtón-ablakon keresztül és csinálta az ijesztő felfordulást? Főleg a nehéz szekrény az érdekes... Ha netán arról volt szó hogy valaki kulcsal jutott be a szobába és felborította a szekrényt, akkor hogyan jutott ki az eltorlaszolt ajtón?


Lehetséges, hogy tényleg megidéztek egy szellemet és ez nem tetszett neki?

Arra emlékszem még, hogy én nagyon megijedtem és azóta sem értem a dolgot...



2016. aug. 10. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Na jó, lebuktál http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len.. tuti hogy ezt is te kérdezted!
2016. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem én voltam. De ellárulom, hogy olvastam a linkelt kérdést. Egyébként én másképp fogalmazok.
2016. aug. 10. 22:43
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Értem... szóval elolvastad, átfogalmaztad és megkérdeztél egy hasonló baromságot :D Respect
2016. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak érdekel a dolog... Nem fogalmaztam át semmit! Leírtam amire emlékszem. Bocsi ha neked ez fáj! :)
2016. aug. 10. 22:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van:

1. a fiúk kihallgattak titeket és gondolták megviccelnek benneteket (vagy közületek valaki, kivéve ha végig együtt voltatok)

2. tényleg megidéztetek egy gonosz szellemet, sajnos az ilyenekre leginkább a gonosz entitások reagálnak előszeretettel, pláne ha olyanok csinálják az idézést, akik nem értenek hozzá.


Ezen kívül más furcsaság nem történt veletek, akár később?

2016. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Legutolsó válaszoló: Nem, utánna nem történt több furaság, mert az megmaradt volna bennem valószínüleg...

Én nehezen kivitelezhetőnek tartom a megviccelést, mert ha jól emlékszem viszonylag rövid időre mentünk ki a szobából. Az ajtó-ablak bezárása szabály volt, csak azért zártunk be mindent.

Még arra is gondoltam most, hogy esetleg a szekrény valahogy véletlenül dőlt fel, de akkor meg ott van a töltő a teában...


Köszi a véleményed!

2016. aug. 10. 23:13
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem hiszem, hogy megtudtátok idézni.

Az viszont elképzelhető, hogy a lakásban volt már egy szellem és az észrevette.

Van aki csínytalan..:)

2016. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia/sziasztok!


Az 5/7#-essel meg a 7/7#-essel egyetértek és annyit még hozzáfűznék hogy soha nem szaad viccből szellemet idézni, főleg ha nem igazán értetek hozzá csak netről kinéztek egy-két módszert. Ti akkor olcsón megúsztátok. Az ilyen oktondi szellemidézések akár halálisak is lehetnek ha olyan szellem jön át.

És ezt nem trollkodábó mondom, halálosan komolyan gondolom. Úgy hogy a jövőben legyetek sokkal óvatosabbak.

Ja és majdnem elfelejtettem megkérdezni hogy mielőtt idézés után kimentetek a házból azelőtt visszaküldtétek a szellemet? Mert ha nem akkor valószínűleg az volt a baj. Ha igen akkor meg nem tom.



remékem tudott segíteni


az Inkvizítor

2016. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Inkvizítor ( Kicsit ijesztő a neved XD ) :

Én nem úgy vettem részt az idézésben, csak a tanúja voltam a dolognak meg az eredménynek. Azóta tudom, hogy ez nem biztonságos játék és tartok is az idézéstől, szóval szándékosan nem idézek. Anélkül is voltak fura tapasztalataim, ezzel nem játszom.

Nem hiszem, hogy tudták volna, hogy vissza kell küldeni a megidézettet... Utólag most már én is ezért gondolok tényleg szellemre.


Köszönöm a véleményed/segítséged! :)

2016. aug. 11. 13:30
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Ezert nem szabadna tudatlanoknak szellemet idezni. Egyebkent soha nem keso utananezni ezeknek a dolgoknak, erdekesek. Lehet, hogy egyszer szukseged is lesz ra. Satan Atyank megajandekozott minket tudassal, hasznaljuk ki.
2016. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!