Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Otthon alkalmazható szerelmi...

Otthon alkalmazható szerelmi kötést szeretnék csinálni, ami használ is?

Figyelt kérdés
Volt egy párom. 3hete szakitottunk és másfél évig voltunk együtt. Nagyon szeretem őt és bármit megtennék érte hogy életem végéig velem maradjon. Nagyon komolyan gondolom vele..kioktató válaszokat nem kérnék.:) Tudom mit csinálok.

2016. aug. 15. 19:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor mit er ha tudod?
2016. aug. 16. 18:11
 12/13 anonim ***** válasza:
Segítek a további válaszolóknak: az igazság nem érdekli, azt mondjátok, amit hallani szeretne. Valahogy így: igen, létezik. Tegyél két szalmabábut egymástól 30 centi távolságra, aztán varázsigék mormolása közben told egyre közelebb őket egymáshoz. Mondjuk otthon csak akkor, ha van otthon a 16 század előtt épült oltárad, és egy szál vadon nőtt rózsa is kelleni fog. Most nem akarok tovább agyalni, valaki írjon neki egy ilyet, hadd nyugodjon meg.
2016. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Találj egy ONOSZT másnéven tengeri szamár majd húsát új fazékban égesd hamuvá és vérével keverve őrizd meg azt !! Majd kend be a ház négy sarkát egy varánusz vérével (tengeri szerzetes vers is jó ) Majd 3x kiáltsd sl hogy " őt akarom"
2016. szept. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!