Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Saját magunkat meg lehet...

Saját magunkat meg lehet voodoozni?

Figyelt kérdés
Nem áll szándékomban, csak pusztán kíváncsi vagyok.

2016. szept. 9. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
igen. de a voodoo az sokkal bővebb mint hiszed.
2016. szept. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit akarsz elérni? Gazdagabb akarsz lenni? Szebb? Egészségesebb? Kéne egy pasi/csaj? A vudu csak egy eszköz, sok mindenre be lehet vetni...
2016. szept. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmit nem akarok csinálni, csak kíváncsiságból. Azt tudom hogy van szerelmi voodoo meg ilyenek, de fájdalmat is tudok magamnak okozni azzal a tűs módszerrel?
2016. szept. 10. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:

IGEN!

Titka az, hogy a woodoo-baba helyett magadba szúrod a tűket.

Sikerül fájdalmat woodoozni magadnak.

2016. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok annyira jártas a vuduban, de ha valójában úgy működik, hogy a "varázsláshoz" a loák (szellemek) közreműködését kell kérni, őket kell megidézni. Ezzel csak úgy otthon nem tanácsos szórakozni, mert ha nem vagy elég körültekintő bajt hozhtasz magadra. A rituálénak van pontos menete, amit tanácsos betartani. Szóval a vuduzás nemcsak abból áll, hogy szurkáljuk a babát, sőt.
2016. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!