Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha az emberiség találna egy...

Ha az emberiség találna egy nálunk fejletlenebb értelmes fajt, vajon mi vezérelne minket arra, hogy bújkájjunk előlük, csak néhány egyednek mutassuk meg magunkat és jeleket hagyjunk ott?

Figyelt kérdés
2015. jún. 25. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy véletlenül ki is nyírták őket a találáskor, és nem akarják magukra haragítani a naygközönséget.
2015. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, mit tesz az ember az emberszabású majmokkal. Na ugyanazt. Esetleg a különbség annyi lenne, hogy az nem a Föld állatvilága, ezért az állatvédőkkel nem kellene gondolni a "kapcsolatteremtés" közben.
2015. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit értess azon hogy fejletlenebb értelmes faj? Kétlem hogy bújkállnánk egy nálunk alsóbb rendűbb faj elől, jeleket hagynánk ott a biztos, de olyanokat hogy azokat egy életre nem felejtenék el!
2015. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem már találtunk. Úgy hívják: delfinek.
2015. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Földönkívüliekre gondoltam.
2015. jún. 25. 21:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Küldenénk békefenntartókat. Meg demokráciát. Aztán amikor már nekik sem érné meg lázongani ellenünk, akkor utánunk a vízözön.
2015. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, mi egy az egyben lerabolnánk ez a fejletlenebb fajt a dolgok jelenlegi állása szerint. Örülhetünk, hogy nem magunkfajták találtak meg minket...
2015. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Most picit belerondítva a sorba én válaszolok a kérdésedre, mert én értem. Jogos, amit kérdezel. A búzajeleket őrültek rajzolják traktorral és ami a legfontosabb, hogy ők emberek.


De ha alternatívát lehet mondani, és azt hiszem lehet, akkor az is lehet, hogy azért jeleket hagynak ott, hogy az értelmesebb egyedeknek küldjenek üzenetet, más szóval az értelmetlen egyedeknek ne küldjenek, talán azért, mert úgy ítélik meg, hogy konstruktív együttműködésre csak azok képesek, akik megértik azokat a jeleket.


Az is lehet, hogy náluk a bujkálás a szeretet jele. Nem akarnak minket leigázni, hanem nagyon érzékenyen viseltetnek felénk és csak óvva figyelnek minket és semmi esetre sem szeretnék, ha megfertőznének minket a pár évezreddel előrébb járó technológiájukkal és ideológiáikkal.


Talán a bujkálás ad nekik egy misztikus aurát, és ettől beindul az emberek képzelőereje és be is indulhat a szabadság megléte(korlátozás hiánya=bujkálás) miatt, és a képzelőerő meg fejlődést hoz.


Elnézést, hogy a nézőpontokat összekuszáltam, de ilyenkor azt sem tudom, hogy fiú vagyok vagy lány. Szóval lényegtelen is. De ezt leírni nem volt lényegtelen, mert ez is hatást váltott ki. Talán ez is.

2015. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi. Példát lehet venni az emberiségről, az embernek köszönhetően sok állatfaj halt ki, és tetejébe pusztítunk mindent magunk kerül. Örülhet az ember, hogy eddig nem találkozott hasonlóval.
2015. jún. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Az ember általaban mindent elpusztít amit tud. A földönkívüliek azért nem teszik ezt mert okosabbak az embereknél.
2015. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!