Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ebben a kategóriában mindig...

Ebben a kategóriában mindig azt mondják, hogy hozzá nem értők, gyakorlatlanok ne idézzenek. Mitő leszünk hozzá értők, és főképpen gyakorlottak, ha nem idézünk?

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Először nézd, hogy más hogy idézik. Csapódj egy szektához és tanulj másoktól.
2016. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Én még nem találkoztam ezzel a mondással. Én akkor idézek, amikor akarok. Nem érdekel, hogy nem értőnek, vagy gyakorlatlannak tartanak. Tegyél így te is!
2016. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
95%

Mit keres ez a kérdés a figyelt kulcsszavaim között?

...

Pokémon GO? Mi? :D

2016. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Matematika professzor sem lesz belőled, ha az alpműveletek tudásával megpróbálsz vezető nélkül felsőbb-matematikai műveleteket végezni.
2016. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Mindenki azt csinál, amit akar... csak persze vannak következményei.

Ha mágikus értelemben nem vagy elég fejlett, nem tudod uralni a helyzetet. Vagy semmi sem történik, vagy hallucinálsz valamit... vagy megidézel valamit, ami vagy az, amit meg akartál idézni, vagy nem... de az a dolog gyakorlatilag azt csinál veled, amit csak akar.

Persze lehet próbálkozni, csak elég csúnya vége lehet. De ez nem az én felelősségem.

2016. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mert azt hiszed hogy ez izgalmas, hogy ez jó móka.

Hát kvára nem az.

sokan beleőrültek, belehaltak.

Sokan öngyilkosok lettek.


Az milyen jó móka amikor anyád hirtelen szerencsétlen lesz.

netalántán megtalálod az a csajt akibe belesel, de scak utána tudod meg róla hogy egy önző mocsok. De nincs visszaút.


Szóval előre a szenvedés, őrület és halál feketemágikus útján!


Letolt gatyával ugorj seggeset a bzi medencébe!

Az való neked. Nem az idézgetés.

2016. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szellemidézéstől leszel gyakorlott, hanem attól, hogy sokat olvasol és megtisztítod a szíved és még többet olvasol.
2016. szept. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Vakon beleugrani valamiben, amiről semmi fogalmad sincs, eléggé bátor vagy hülye, elfuserált idióta ötlet!

Mindennek van alapja! A házat sem a tetejénél kezdve kezdik el építeni.

Ezen a téren, tudást szerezni évekbe telik.

Mivel minden ember alapjában véve a béka feneke alatt van. Ezt a szintet kell fentebb húzni spirituálisan és mindenhogy, mivel amit megidézel nem lesz látható, az nem az emberi szem látható spektrumába tartozik!

Nem fogod tudni azt sem, hogyan kommunikálj velem, nem látod honnan jön, nem látod micsoda, nem tudsz róla semmit sem elmondani mivel nincsen meg a kellő kapcsolat ő és te közted!

Ezért jobb nem próbálkozni ilyesmivel!

Sokan köztük jómagam is, felhívjuk mások figyelmét ennek veszélyére, ettől még teheted, de megbánod!

2016. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A spiritizmus veszélyes világ,volt benne részem hidden el.igy kezdtem a személyes fejlõdésemet.sajnos ez a spiritizmus mint idézés olyan erõket szabadit fel Amin ha nem vagy a dolgokban járatos uralkodni fog rajtad.és ezt nem viccbõl mondom ez igaz legfõképpen démoni erõket hivsz.14 éve gyakorlott spiritualism utkeresõ vok.meglehetõsen sok olyan dolgot láttam amit talán ajándeékként is fogadhatnék ,képességekkel egyûtt de nem kivánom senkinek.nem lesz jobb ha ez motivál.aki well foglalkozik és ajánlanál neked az a sötétségben jár messze mindatòl. Ami igazán lényeges.valòdi dolgok ezek nem érdektelenségek.
2016. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én egyébként nem akarok idézni vagy ilyesmi, csak E/1 személyben kérdeztem. Én csak tudni akartam, miért mondják azt, hogy tapasztalj, amikor azt csak úgy lehet, ha idézel. De mostmár értem és köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 12. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!