Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem biztos, hogy jó kategóriáb...

Tóth Péter Tamás kérdése:

Nem biztos, hogy jó kategóriában lesz ez a kérdés, de felteszem: ti mit gondoltok a gyatlov ügyről (tudom, már lejárt téma)?

Figyelt kérdés
Hát szerintem az eléggé érdekes, hogy a csoporthoz az utolsó minutumban csatlakozott egy számukra vadidegen férfi, aki a szovjet belső elhárítás tisztjeként dolgozott (szerintem nem a túra, meg a felfedezés kedvéért csatlakozott...ha értitek a célzást). Eme cikkben is írnak pár érdekes dolgot: [link] És ezt a valószínűleg retusált képet már meg sem szeretném említeni... [link] plusz elméletileg rádióaktív volt a ruhájuk, ami egy sima hegymászás után eléggé fura lenne.

2015. júl. 17. 01:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: Az is furcsa, hogy a két oknyomozó riportert (remélem értitek, ők írtak eme 'balesetről'), mint ahogyan az egyik mentőst, aki a helyszínre ért, és a spetsnaz kiérkezése előtt 11 holttestet számolt, kiiktatták. Szerintem túl sokat tudtak meg (mint a turisták, az ápoló, meg az a 2 riporter). Btw köszönöm a GYIK botjának, hogy már megint jól rakta be a kulcsszavakat...(elfelejtette beírni, hogy 'gyatlov', tehát valószínűleg senki sem fog rátalálni eme kérdésre)
2015. júl. 17. 01:32
 2/15 A kérdező kommentje:
Elnézést a fogalmazásomért, nem ez az erősségem (de dolgozok rajta), pláne nem hajnali 1:30kor.
2015. júl. 17. 01:33
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy elég érdekes téma. Nem lehet kikövetkeztetni, hogy mi történt, mert az egyik feltevés kizárja a másikat.Valószínűleg a katonaság és a kormány keze van a dologban, nem pedig az ufóké, bár kitudja. A csonkításra nincs nagyon magyarázat, hogy ki vagy mi tehette. Arra meg főleg nincs, hogy hogy lehet egy ember bordáját úgy eltördelni, hogy nincsenek külsérelmi nyomok. Talán ha rájönnek az időutazásra akkor kiderítik, hogy mi történt :D.
2015. júl. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%

nem tudom miért ezo téma de az oroszok betegek ma se egy normális népség bár tény elég sokat fejlődtek a régiekhez képest az elmúlt 40 évben


hideg ország elnyomásban éltek mélyszegénység depresszió nevelés hiánya egyenes út egy pszichopata felneveléséhez simán kinézem hogy poénből legyílkolák őket valami "helyiek" vagy "helyi" nagyon gonosz emberek voltak régen (mondjuk én ma se rajongok az átlag orosz vidékiekért) de ha azt nézed egy ma fiatal orosz 20-30 év között poénből simán összever "legyilkol" valakit már csak azért is mert ha különbözőbb eltérő tőle.. szerintem ők a muszlim szélsőséges terroristéknál is rosszabbak mert ők legalább valami (valaki: Allah) nevében tetszik (pedig a korán se arról szól de a legtöbb még el se tudja olvasni mert írni olvasni nem tud) de legalább van rá indok (attól függetlenül még az is szörnyű) de ők meg sokszor csak úgy passzióból is csinálják már csak had ne említsem meg mit csináltak azzal a szerencsétlen ukrán katonával akit lecsupaszítottak és meztelenül alázták rugdosták a hóban és még stb...(nem emberek, de még csak állatok sem..barbár népek akiknek ilyen mentalitással nem szabadott volna fennmaradniuk a 21. században)

2015. júl. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
amúgy ha elég sok réted ruha van az emberen és szép fokozatosan nagy nyomás nehezedik rá főleg hidegben képes eltörni a bordáját pl ha valaki fekszik a földön és egy másik személy különös kegyetlenséggel előre megfontolt szándékkal szép lassan összenyomja..
2015. júl. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem kel foglalkoz Dyatlov ügy. Régen volt. Medve volt az.

(Igorr)

2015. júl. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Angol megy? Itt egy jó kis cikk: [link]
2015. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jól megy, de azért ennyit nem szeretek angolul olvasni :D
2015. júl. 17. 12:52
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem hosszú. Ha érdekel az ügy és nem csak összeesküvő maszlagot akarsz hallani, olvasd el, érdekes.
2015. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Igazmondó666 válasza:
100%
véleményem szerint egy orosz katonai létesítménybe botlottak, és utána szépen eltették őket lábalól, a bizarr körülményeket pedig ők kreálták hogy megelőzzék azt hogy másik is odamerészkedjenek
2015. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!