Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ismer valaki nagyon jo cigany...

Panpeter2016 kérdése:

Ismer valaki nagyon jo cigany boszorkanyt?

Figyelt kérdés
Szuksegem lenne egy valoban jo boszorkanyra, aki atok levetellel foglalkozik. Egy komoly szakember kellene. A cigany emberek a legjobbak ebben ha minden igaz.
2016. szept. 19. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
lol
2016. szept. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A mi falunkba több ezer is van.
2016. szept. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
65%
Van, amelyik nem boszorkány??? :O
2016. szept. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Rengeteg van, de nem átok levétellel foglalkoznak, hanem ők maguk az átok. Tevékenységüket tekintve lopnak, bodzáznak, vasaznak.
2016. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen ez is igaz rajuk, de ha jol tudom akkor siman megtud atkozi egy ciganyasszony aki ezzel foglalkozik. Nem hiaba jonnek a ciganyoktol az ilyen tipusu filmek. Ertem itt peldaul a Stephen King Sorvadj el cimu filmjet. Azert szol gondolom ciganyokrol a film, mert mar regota elterjedt hogy a ciganyok foglalkoznak leginkabb az atok levetellel stb. En nagyon ugy erzem, hogy megatkozott valaki.
2016. szept. 20. 12:45
 6/10 anonim ***** válasza:

" Nem hiaba jonnek a ciganyoktol az ilyen tipusu filmek. Ertem itt peldaul a Stephen King Sorvadj el cimu filmjet."


Mindent elhiszel, amit a filmekben látsz? Ajaj...


"En nagyon ugy erzem, hogy megatkozott valaki."


Ez lehet (mármint hogy te úgy érzed, nem az, hogy tényleg megátkoztak), de ettől még nem kell hagynod, hogy valaki még rátegyen egy lapáttal azért, hogy a pénztárcádat is kiürítsék ilyen kamu hókuszpókuszokkal.

2016. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Előző életeim egyikében ismertem, de őt 1452-ben máglyán megégették.
2016. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
...nincsen sem cigány boszorkány, sem "magyar" boszorkány, sem semmilyen boszorkány! elmeháborodottság az viszont van!!! elég sok embernél!
2016. szept. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem vannak :)
2016. szept. 21. 16:45
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
no, ha szerinted vannak akkor keresd meg őket! nyílván az elmédben biztos, de azonkívól kizárólag a mesében, azaz a fantáziában!!!
2016. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!