Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi az a Charlie, Charlie...

Mi az a Charlie, Charlie challenge? Van ennek valami legendája? Részletes leírást tudna adni valaki?

Figyelt kérdés

Nem hiszek a szellemekben amúgy.De az érdekes történeteket bírom.

Privátba is jöhet válasz.


Ha nem akarják, hogy az anyjuk le legyen szidva, akkor a semmit tudó, trollkodó gyökerek tovább görgetnek.



2016. okt. 11. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Görgetéssel ugyanaz a kérdés marad!
2016. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom ki próbálni, csak gondoltam van egy története, mint a blody marynek.
2016. okt. 11. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hú hát a történetét nem tudom (ha beírodd google-ba hogy a charlie-charlie challenge története, akkor szerintem biztos fog kihozni találatot amiben le van írva-lehet több félét is-), de azt tudom, hogy maga a challenge (nem is igazán challenge, sookkal inkább szellemidézés gyakilag) úgí néz ki hogy egy papírt 4 felé osztatsz 2 vonallal és a bal felső meg a jobb alsó sarokba (igen)-t írsz a jobb felsőbe és a bal alsóba (nem)-et írsz és rá raksz a függőleges vonalra egy ceruzát arra keresztbe egy másikat (kiegyensúlyozva, hogy ne billenjen le egyik végén sem) és aztán elkezded szólítkadni hogy csárli-csárli itt vagy?! Onnantól, hogy a ceruza elfordításásval válaszolt hogy (igen) elkezdesz olyanokat kérdezni tőle amire csak (igen)-nel és/vagy (nem)-mel lehet válaszolni és így tudsz vele beszélgetni,aztán ha megbeszélted vele amit akarsz, akkor felszólítod hogy menjen vissza a szellemvilágba. Ennyi az egész (arra az esetre ha majd a későbbiekben meggondolnád magad és mégis ki akarnád próbálni)



remélem tudpttt segíteni


az Inkvizítor

2016. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Közben utána néztem és találtam neked egy honlapot (alább linkelem) amin minden le van írva.


[link]



remélem tudott segíteni


az Inkvizítor

2016. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :)
2016. okt. 13. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!