Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most mi történik?

Most mi történik?

Figyelt kérdés
Még kisebb koromban szellemet idéztünk az iskolában, ezzel a Charlie, Charlie módszerrel. Noss, nem éppen úgy sikerült, ahogy akartuk, ugyanis mi csak be akartuk bizonyítani, hogy nem, szellemek nincsenek... Na igen ám, de azóta rémisztő dolgok történtek. Még a szellemidézés napján az egyik barátnőm, aki benne volt az idézésben, sírógörcs közepette szaladt oda hozzám, hogy "-Tényleg! Tényleg létezik!", mire kérdeztem, hogy mi történt. Erre ő csak húzott, és húzott magával. Az iskola udvarának legnagyobb fájához vezetett, alatta egy nem éppen kicsi ág. Azt monda, hogy amikor elsétált a fa alatt, ez az ág tíz centivel mögötte esett le. Elsőnek nem hittem neki, odahívtam az osztály "okoskáját", nézze meg az ágat. Nem mondtam neki semmit se a szellemidézős dologról, de az első kérdése ez volt: Ezt ki törte le? Innen már biztos volt, hogy nem a szél műve a dolog. Nagyon megrémültünk. Az elkövetkező pár napban ropogtak körülöttem a tárgyak, üldözési mánia tüneteit produkáltam, ahogy az idézésben résztvevő másik lány is. A tárgyak ropogása és az üldözési mánia hamar elmúlt, éltem ismét békés, nyugodt életem. Egészen egy vasárnapi hajnaláig. A húgom hangosan bömbölve, kapálódzva ébredt, majd ránézett anyára, és visszaaludt. Reggel megkérdeztem tőle, mi volt ez, mire azt mondta, egy fekete alak volt az álmában, aki követte. Az esetet hamar elfelejtettük, majd egy gyönyörű, májusi napon a Tisza partján biciklizve megláttam egy hajóst a túloldalon, így közelebb másztam a vízhez. Amint leértem, a húgom sírva fakadt, és arra kért, hogy most rögtön menjek fel. Azt hittem, csak attól tart, hogy a vízbe esek, de ennek ellenére felmásztam, és elindultunk haza. Megkérdeztem tőle, mi az, mire azt mondta, hogy ott guggolt az a valaki, aki az álmában is volt, és mikor szólt nekem, elszaladt. Arra, amerre mi most megyünk-tette hozzá még mindig sírva. Begyorsítottunk, siettünk haza... Anyum hisz a szellemekben, és szerinte biztosan az volt - vagy legalábbis olyasmi. No, de még egy kis hab a tortán, hogy ma anyum kint kertészkedett, a tesóm az udvaron játszott, és én az emeletről, Facebookozás közben olyan hangokat hallottam, mint mikor valaki leejt egy téglát, tisztán, többször is. Kimentem megkérdezni anyumat, erre látom hogy csak locsol. Mi történik most? Negatív, troll véleményeket nem kérek, és igen, én is rájöttem már, hülyeség volt az a szellemidézés....

2016. máj. 14. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Pedomacitól is jobban kell félned.
2016. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mint említettem trollok nem kellenek, köszi. :)
2016. máj. 14. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Retardált, odamegy egy idegen a húgodhoz, majd amikor hívott téged az illető elszaladt, te meg nyugodtan üldögélsz a gép előtt és úgy gondolod hogy egy szellem volt szóval ez normális. Te légyszi sose csinálj gyereket. Szegény kölökre mi várhat.
2016. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szuper éved lesz!


a szellemet egy évre rád ragasztották.


Őszinte részvétem.

2016. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Én nem vagyok szkeptikus, de...


I. Leesett egy ág.. nagy ügy.. "az osztály okoskája" "Innen már biztos volt"

Az osztály okoskája miből tudja megállapítani hogy miben különbözik egy ág, amit a szél tört le, vagy az amit egy ember? feltétlen különbözne egyáltalán??..... Mégis miért van az, h az osztály okoskájának az "ezt ki törte le?" kérdése már biztossá tetted számotokra??

II. Mit jelent az hogy ropognak körülötted a tárgyak? Az üldözési mánia miatt minden neszre drasztikusan reagálsz.


III. Álmok... guggoló csávó a vízparton... legyen.. ezt nektek adom.


IV. tégla dobálás kintről, miközben anyu csak locsolt?.. tanyán laktok, vagy szomszédok, házak, kertek és más emberek azért vannak körülöttetek?

2016. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hugodnak élénk a fantáziája. Te mennyi idős vagy?
2016. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!