Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szexuál mágia létezik?

Szexuál mágia létezik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek titeket akik okkultizmusban jártasak azok írjanak :) bár tudom hogy szkeptikusok is fognak írni.na mindegy:) hallottam egy technikát hogy az orgazmus energia és a pillanatában lehet azt "programozni" szerintetek ez működik? Hallomásból tudom köszönöm előre is a válaszokat

#orgazmus #energia #szexuál mágia
2016. okt. 26. 04:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Lehet de amint kész le kell vágnod a farkadat mert különben megjelenik a pókember előkapja a lézerkardját és átvilágítja a szemedet egy kővel.......


Hogy lenne te hü1ye vagy ?!

2016. okt. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
40%
ha nincs farka? #1
2016. okt. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Lehet programozni valóban.

Az orgazmus pillanata megnyithatja AZT A BIZONYOS kaput, amin keresztül Lelkek érkeznek a Földre (babavárás esetén, nyilván). Egyszer véletlenül ráláttam valamiért. A színe fehér, az alakja spirál és felfelé tart az ég felé.

2016. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nincs olyan, hogy orgazmus energia

orgazmus közben a szexuális energia áramlik nagyon intenzíven

de mit akarsz az orgazmus közben programozni?


Amúgy bármit lehet mert orgazmus közben és az azt követő 10-20 másodpercben nagyon fogékony a tudatalatti az ilyesmire

2016. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem fog menni amíg nem vagy megvilágosodott.
2016. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#7-es, ez nem AZ.

Ez egy intuitív kép, áttetsző, enyhén csillogó. Átszűrődés egy magasabb rezgésű valóságból.

2016. okt. 29. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. A masztis változatot főleg chaos magick, sigil magick címszavak kapcsán keresd. Előttem is írta vki, hogy ilyenkor fogékonyabb a tudatalattid, emiatt működik elsősorban.
2016. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Létezik, de képezni kell magad erősen ... és egyáltalán nem (csak) az élvezkedésről szól ... sokkal inkább az önfegyelemről és az önuralomról.
2016. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Korunk egyébként tantrikus (elvű) kor ... a nyugati okkult tantra egyik mestere Aleister Crowley volt .... voltak persze túlzásai és pozőrködései, de ő azért elég komoly volt.
2016. okt. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem van valaki akinek mûködött már? :)
2016. okt. 31. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!