Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet varázsolni?

Lehet varázsolni?

Figyelt kérdés
Gondolok én olyanra lebegtetés vagy bármi más ami ilyen boszorkányos dolog. Léteznek ilyenek, vagy ha elkezdenék igézni lennének itt szellemek?

2016. okt. 30. 13:11
 1/9 anonim válasza:
63%
Nem
2016. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
23%
Drog
2016. okt. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Lehet! De ez a képesség csak a skizofréneknek, és a drogosoknak adatott meg. Ha varázsolni szeretnél, válassz a kettő közül, vagyis ha nem vagy az első, akkor válaszd a másodikat. Nem mindenki születik varázslónak, de bárki lehet az:P Jó repülést! meg ilyeneket
2016. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2016. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem igen.
2016. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ozmium42 ***** válasza:
51%
Nem. Ha lehetne varázsolni, akkor mindannyian varázsolnánk a mindennapokban. Senki nem varázsol, mert nem lehet varázsolni.
2016. okt. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 itkutya válasza:
hát én múltkor tudtam miután bevetem az agópirint egy felessel
2016. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
94%
Persze,hogy lehet.Ha hiszel valamiben az varázslat:)
2016. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Volt egyszer egy incidensem (ez hosszú sztori) és megkértek arra, hogy latinul tetőtől talpig öltözzek fel és égessek egy pohárba el 3 gyertyát igen ám de az halotti gyertyák voltak de azt mondták nem baj (és ezt mind pontos időben kellett elvégezni), szóval elmondtam azt a valamit + vér és meg kellett várnom mire leégnek, és a középső pohár mikor elaludt az összes összetört és újragyulladt és tovább égett de abban a pillanatban olyan szinten megijedtem hogy sírva fakadtam és kiszaladtam a szobámból és ez tényleg megtörtént és ott abban a szobában konkrétan ez után leestek dolgok meg ilyenek, és azt az igét vagy mit meg kellett tanulnom és mikor tanultam nagyon rosszul lettem meg hasonlók. Nem fogok ezzel kapcsolatban senkivel sem vitát nyitni, hogy most ez hazugság stb. de ez tényleg megtörtént és még videó és van róla (csak az elejéről a pohártörésről nincs). Aki elhiszi elhiszi aki nem nem. Aki nem hiszi el az így járt.
2016. nov. 2. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!