Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Halottak napján, a szellemek...

Halottak napján, a szellemek "kimenőt" kapnak?

Figyelt kérdés

Azt hallottam Kovács Magyar Anrás főtáltosól a TV-be, hogy a halottaink egy napig kimenőt kapnak a túlvilágról és lejöhetnek ide az élő családtagjaik közé, meg a magasabb szellemi szintű túlvilági helyekre is elmehetnek olyankor, amelyekben nagyobb lelkek élnek. Már máshol is és másoktól is hallottam ezt a dolgot, bár lehet ők is innen hallották vagy más forrásból, ezt nem tudom. Ez igaz-e?


Azaz ma elsején halottak napján az összes felmenőink és családtagjaink itt vannak velünk ? Együtt nézik az élő leszármazottjaikat ? Látják amit teszünk a barátnőinkkel meg úgy, mindent ?

Sugallnak is dolgokat? Pl ma megérzem, hogy több müzlit kéne ennem, azt lehet hogy az elhunyt szeretteink sugallták a fejembe, hogy megőrizzem a súlyom, kondícióm?

Igazak-e ezek? Te is hallottad-e?


2016. nov. 1. 15:38
1 2
 1/11 Ozmium42 ***** válasza:
53%
Kovács Magyar András egy szélhámos, szellemek pedig nem léteznek.
2016. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem.
2016. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

A tudatmódosító szerek mellett mèg láthatod is őket.

A túlvilág, a szellemek és a többi csak a gyász könnyítésére kitalált maszlag. Csak abba gondolj bele, hogy egy 200évvel ezelőtt meghalt egyénnek több ezer közvetlen leszármazottja lehet. Mindnek ott áll az ágya mellett? Szerintem nem.

2016. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Nincs ilyen. Aki meghalt, az visszakerül a születése előtt állapotába, vagyis nem létezik, és soha nem is fog. Nincsen túlvilág, szellemek. És, ha logikusan naív fejjel belegondolsz-miért pont nov. 1-je? Ki szabta meg?
2016. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha már itt tartunk. Evolúció. Állítólag baktériumokkal kezdődött, valamilyen szinten egy 1 milliárd évvel ezelőtti közös ős. Az a baktérium is még fog téged látogatni minden nov 1-jén? Szélhámosok kitalációi.
2016. nov. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Kovács Magyar Anrás a volt tanítványom rosszul tudja. Nem kimenőt kapnak, hanem szabadnapot kapnak. Akinek kedve van hazamehet megnézni hogy áll a helyzet. De csak 24 órát kapnak utána munka van.

68/F

2016. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Múltkor még csak 65 vótááá :D
2016. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja, tényleg annyit akartam írni csak kiment a fejemből. Lehetséges azért írtam félre, mert 68+ évesen alanyi jogon jár a nyugdíj.
2016. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Megpróbálok válaszolni a felvetésetekre józan paraszti ésszel. Előrebocsájtom, nem biztos hogy igazam van, hisz ezt szeretném megtudni.


"És, ha logikusan naív fejjel belegondolsz-miért pont nov. 1-je? Ki szabta meg?"


Azért mert az emberiség összessége ekkor ünnepli a halottak napját. Ilyenkor mindenki az elhunytaikra gondol és isten ezért jó szívből megengedte a halottaknak, hogy visszajárjanak a mennyekből.


"Evolúció. Állítólag baktériumokkal kezdődött, valamilyen szinten egy 1 milliárd évvel ezelőtti közös ős. Az a baktérium is még fog téged látogatni minden nov 1-jén? Szélhámosok kitalációi"


A baktérim nem szült minket, nem rendelkezik a génjeink 99.999%-ával sem, de az anyád, apád igen.


"Kovács Magyar Anrás a volt tanítványom rosszul tudja. Nem kimenőt kapnak, hanem szabadnapot kapnak. Akinek kedve van hazamehet megnézni hogy áll a helyzet. De csak 24 órát kapnak utána munka van. "


Lehet. Igazából a kimenő szinonímája a szabadnap. De egy halott mégis mit csinálna? Hova mehetne az élők bolygóján? Logikus, hogy a szeretteihez !


"A tudatmódosító szerek mellett mèg láthatod is őket. "


Elvileg, nem mert a mennyekben vannak


". Csak abba gondolj bele, hogy egy 200évvel ezelőtt meghalt egyénnek több ezer közvetlen leszármazottja lehet. Mindnek ott áll az ágya mellett? Szerintem nem"


A nagyi elmegy több gyerekéhez, unokájához is. Nem 24 órában ül egyetlen mellett. A nagy ősök Rákóczy, Mátyás király is elmegy egy egy érdemesebb lélekhez a leszűrmazottjai közül, akit érdemesnek tart. Én így képzelem


"Kovács Magyar András egy szélhámos, szellemek pedig nem léteznek."


Én erről nem vagyok meggyőződve !

Be tudod bizonyítani amit mondasz?


Láttatok tegnap szellemeket? Érezutétek az aurájukat?

2016. nov. 2. 15:47
 10/11 anonim ***** válasza:

#5 / #9 Na várjunk egy kicsit. A halottak napja a halottak megemlékezéséről szól nem a "hazalátogatás"-ról vagy a tudományos baktériumokról. Ha jól emlékszem ez az ünnep az ókori rómaiaktól ered, de meglehet, hogy tévedek. A hazalátogatás csak egy babona, ami egymás között terjedt el, sőt már ez hagyománnyá nőtte ki magát, amiről ti nem sokat tudtok, mert ez manapság már nem divat. De régen ez úgy volt, hogy ezen a napon megterített asztalal várta mindenki a halottait és összeültek megemlékeztek róluk, ezzel adták meg nekik a tiszteletet, ami manapság ismételten sem divat. A gyertya azt jelképezi (mármint a babona szerint) Hogy a halottaink csak addig maradhat, amíg az utolsó gyertya száll ki nem alszik, mert ez olyan halottidézés féle. De mondom ez csak babona.

65/F

2016. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!