Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen Holloweeni (halottak...

Milyen Holloweeni (halottak napjai) mágiskus szertartásokat fogsz csinálni? Milyenek vannak?

Figyelt kérdés
Olvastam egy sátánista fórumon, hogy csak ezen a napon Holloweenkor egy évben egyszer el lehet valamit intézni, ilyen szertartással, varázslattal, de nem osztotta meg irígységből mi az. Most kérdezem meg tisztelettel mi ez?
2015. okt. 27. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Tökfőzelék lesz, gödölyeraguval vadász módra.
2015. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gyertyagyújtás az elhunyt rokonaid emlékére. Ja nem. Az a következő nap.


Biztos valami démonidézgetős fasság. Szeretik az emberek a szaros zsákot a fejükre húzni. Így megy ez.

2015. okt. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én tudom mit fogok csinálni. Ások egy gödröt és bele fekszek. Szerintem ez a legjobb megoldás, mert amúgyis oda kötnék ki most minek várják hosszú éveket, amikor Holloweenkor is áshatok magamnak egy jó kis gödöröt, de abban a gödörbe senki nem jöhet. Ne is álmodj róla, hogy meghívom oda bármelyikőtöket.
2015. okt. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"Kajak" 1 órája ilyesmin gondolkodtam :D

Bizti nem mehetek? Nagyobb esély, hogy engem ás ki egy medve.

2015. okt. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem én át fogom cserélni a gatyámat egy tisztára

-eléggé mágikus szertartásnak ígérkezik.

2015. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én minden évben Halloweenkor veszek egy vödröt, ásót, és egy rotációs kapát. elrakom őket, utána előveszem zsebemben tartott (sátánista szettből szervált) pentagramos mini szellemidéző táblát, mondok egy varázsigét amitől megnagyobbodik, utána Raptoidot idézek a következő módon : megfogom a tavalyi törött szemüvegemet meg egy fűzfa ágat amit szétfűrészeltem, bele raktam egy gyík farkát utána összeragasztottam és a következőt kántálom : Occulus Reparo. (ezt 5x) utána ha megjavult a szemüvegem előveszem a zsebkésemet, felvágom a tenyerem .. egy üstbe folyatom, utána egy random gyereket vonszolok be oda az üsthöz az udvarba, villámot vések a fejébe, az ő kezét is felvágom, majd elvéreztetem az üstbe.. utána beledobom a testét, meg 4 gyíkot. utána meg egy kis dobby utánzatot is bele dobok. Ennyi. miután óramutató járásával megegyezően ellentétesen kuruttyoltam 3 és fél órán keresztül feléled az új Raptoid petem, ami még csak lvl egyes de ha kisfiúkkal eteted akkor könnyen fog fejlődni ( nállam 1 kisfiú olyan 20.000-30.000 xpt ad. szintenként 40ezer xp kell. minden szint után +5000)
2015. okt. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet valahogy online szellemet idézni? (önsegítő gyk szellemidéző klub)

Meeert ugye egyedül nem lehet, az ismerőseimnek meg nem akarom elmondani hogy mit akarok csinálni, mert retardáltnak gondolnának...

2015. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én jövőre ellenőr gúnyában tujáznék a 4-6oson...
2015. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!