Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kérlek írnátok nekem konkrét...

Kérlek írnátok nekem konkrét eseteket, amikor ti csináltatok vagy nektek csináltak valami rituális mágiát és annak lett is eredménye?

Figyelt kérdés

Gondolok pl szerelmi kötés, akármilyen fajta átok, vagy bármilyen rituális mágia amit konkrét céllal csináltatok, valami megszerzése, pénz, munka, bármi.


CSAK saját megtörtént esetek érdekelnek, az, hogy hallottátok hogy ennek vagy annak valami bejött, az nem. CSAK mágia útján elért eredmények érdekelnek. Röviden vagy hosszan leírva mindegy.


2016. nov. 5. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Nem fogsz ilyen eredményeket kapni. Mi nem azért nem hiszünk benne, mert buták vagyunk hozzá vagy ravaszabb megfogalmazás, hogy más faj. Sajnos nincs mágia. De ha lenne sem lenne az interneten.
2016. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Felőlem lehet angyalmágia, gyertyamágia, amit a feminán olvasott, profi mágussal végeztetett mágia, voodoo mágia, vagy akármilyen elborultnak tűnő véres vagy szexuális rituálé, nem is érdekel, leírni se kell.

De ha ennyien foglalkoznak mágiával, valaki mondjon már olyan eredményt, amit ezzel ért el, és nem vagy nagyon nehezen magyarázható mással. Mármint ha valaki ebbe ennyi energiát időt fordít, mint itt írják néhányan, akkor kell, hogy legyen kézzel fogható eredményük, máskülönben már mással foglalkoznának, nem? Na ez érdekel.

2016. nov. 5. 20:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Én egyébként nem szavaztam le Lucifer válaszát. Tehát két ember is kellett, aki piros kezet nyomott rá - akkor ők biztosan hisznek a mágiában és tapasztaltak is hatást, de akkor miért nem írjátok le??
2016. nov. 16. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Egy ismerősöm készített mágiarakást. Finom lett.
2016. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rossz helyen jársz édes.

itt okos, igaz választ ilyen kérdésre nem kapsz.

Alapszabály: Senkinek ne higyj el semmit amit névtelenül arctalanul mond. Mindegy mennyire tetszik/nemtetszik.


Ha gyógyítás is mágia neked, nem csak az ártás és pusztítás, akkor nagyon is.

Phuu, de még mennyire.


ezen gondolkozz el, édes.

2016. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Édes? :D Hát, felőlem.

A gyógyítással az a helyzet, hogy én magam is tapasztaltam már, számomra szinte természetes a létezése, ez ezért nem volt kérdés. Más részről nem igényel különösebb rituálét, ami, tudom, főként a tudatalatti stimulálásához kell, de többnyire mégiscsak kell, némely esetben nem is csak azért.

A fentebb sorolt kategóriákból szeretnék konkrét, sikeres esetet, eseteket. Nem kell, hogy ártó legyen, egy sikermágia, pénzmágia például nem ártó, a szerelmi mágia sem feltétlenül az, és felőlem az is írhat, aki nem átkozott, hanem sikeresen vett le átkot valaki másról, bár ez egy még bizonytalanabb kategória, mert ki képes megállapítani, hogy kin van ténylegesen átok? Az pedig átkozni is tud, mert ismernie kell, amivel bánik, tehát akkor már arról az oldalról megközelítve nyilatkozzon inkább, az "megfoghatóbb".

Ha érted.

Felőlem névvel, névtelenül is írhat vagy akár mondhat is bárki bármit, nem fogom készpénznek venni, de felesleges figyelmeztetned, hisz úgy látom, nem tolonganak.

2016. nov. 17. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!