Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tényleg van olyan feketemágia,...

Tényleg van olyan feketemágia, hogy a lottószámokat is láthatom vele?

Figyelt kérdés

Egyszer egy ezzel foglalkozó ember mondta ezt, amikor még nagyon kicsi voltam. Azóta jó sok év eltelt, azt mondta, hogy ha elég magas szintre eljutsz ezekben a dolgokban, akkor akár a lottószámokat is látni lehet, de ha felhasználod, akkor meghalsz.


Az érdekelne, hogy ilyen vagyoni helyzet növelésére vonatkozó fekete mágiák után mennyi időn belül halsz meg és milyen, életet nehezítő betegségeid lesznek?


Mert én ha kapnék 10, de akár 5 évet az élettől, amit gazdagságban élhetek le, akkor kiegyeznék vele, még ha akár olyan szörnyű dolgok is várnak rám utána a túlvilágon, mint a Hellraiser című horrorfilmben, hogy démonok kínoznak.



2016. nov. 19. 16:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, biztosan annyira ismersz engem személyesen, hogy ezt tudd. A lottónyerteseknek nem a 99%-a veszíti el, egyrészt senki nem is tudja ki a lottónyertes mert bizalmasan kezelik, másrészt ha tudják is lehet a vagyon cég nevén, részvényekben, rokonok, strómanok nevén, ez sem bizonyít semmit.


Nem lennék olyan hülye, hogy minden pénzt sportkocsikra meg kokainra költök, nem a amerikai rapperek videoklipjein szocializálódott tizenéves takony vagyok.

2016. nov. 19. 23:59
 12/16 anonim ***** válasza:

Rendben van.Ha erzeket a nyeröszámokat megjátszod

1200 évig a fogságomban foglak tartani.

4,11,23,26,73

Ne feledd öt év mulva eljövök érted.

2016. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
valóban létezik ilyen,de és itt a DE ha valaki ilyen szintre eljut nem fogja használni ezt mivel sokkal magasabb szinten áll mint az anyagi világ.attól még hétköznapi ember marad nem buddha így értem.
2016. nov. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"valóban létezik ilyen,de és itt a DE ha valaki ilyen szintre eljut nem fogja használni ezt mivel sokkal magasabb szinten áll mint az anyagi világ.attól még hétköznapi ember marad nem buddha így értem."


Ha valóban magasabb szinten áll, akkor miért nem árulja el a titkot rászoruló embertársainak, hogy kihozza őket a nyomorból? Ha valóban olyan magas szinten állna az illető, kötelességének érezné, hogy segitsen a nincstelen embereken...

2016. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
34%
Ha lehetőségem volna... rá,akkor én volnék az,aki a piros gombot megnyomja,hogy az egész bolygó elpusztuljon.
2016. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ismerek egy embert aki nyert az egyik szerencsejátékon, akkor szinte rekordközelben volt a nyeremény összege, de ő nem is titkolta hogy paranormális dolgokat használt ennek eléréséhez.
2022. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!