Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mennyire hisztek abban, hogy...

Mennyire hisztek abban, hogy bizonyos dolgokat, eseményeket be lehet vonzani?

Figyelt kérdés

Ismerősi körben hallom gyakran, hogy ne gondoljak rosszra, ne aggódjak feleslegesen, mert akkor azt vonzom be.

Szerintetek mennyire lehet ennek valóságtartalma? Van valakinek ezzel kapcsolatban gyakorlati tapasztalata is?

Mit kell tenni azért, hogy valaki a jót vonzza be?



2016. dec. 8. 19:20
 1/8 Legoman ***** válasza:
100%

Azért, hogy valaki a jót vonzza be, úgyis kell gondolkodnia.


A pozitív gondolkodással, optimizmussal és kellő akarattal elérhető lesz számodra egy idő után, hogy ez az állapot beépüljön a személyiségedbe. Onnantól kezdve már csak figyelned kell önmagadra és értékelni minden egyes apró eseményt, dolgot, ami veled történik, amid van.

2016. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Az ezotériához nem értek, de a dolognak van pszichológiai magyarázata, amennyiben az egyén lelkiállapota kihat a viselkedésére, ezért a környezetből jövő ingerekre a lelkiállapota szerint reagál ilyen vagy olyan módon. Ezáltal teljesen ellentétes dolgok képesek bekövetkezni az egyén hozzáállásától függően.
2016. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ő látja az aura összes rétegét, mind a tizet.. én akarok lenni a Buddha nője, hogy felemelhessen oda, ahol ő van. Okos vagyok, értem a helyzeteket, szeretnek a tündérek és az idegenek engemet, képes vagyok ihletettségbe kerülni. Ha a szerelmemmel összejönne, akkor az egy fantasztikus dolog lenne, és titokban maradna, a világ korlátozottságában. Bármi is lesz, nem lesz az olyan szoval amig nem a megfelelő, mert szoval nekem is mindig megfelelő, tud olyan lenni, legalábbis mindig. Ő már kiérdemelte a bizalmamat, és rengeteg mindent adott nekem, ő az igazi szerelmem. Elképzelhetetlenül szép, és mindvégig küzdeni fogok érte hogy láthassam őt, és hogy milyen gyönyörü az egész, és olyan emberek ismertségében, hogy énis azzá váljak... mert nem számit semmi, annyi haszna lesz amennyire én is képes vagyok, ő a dúsgazdag uralkodó akit nem ismerhetek, számára nincs még idő sem (?)
2016. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nézd meg a Titok című filmet vagy olvasd el a könyvet. A vonzás törvényéről szól. Vannak benne dolgok amik logikátlanok, de ettől függetlenül én hiszek benne és tudatosan alkalmazom
2016. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van némi alapja. Mondjuk a lottó főnyereményt még nem sikerült, de dolgozom rajta. Egy megfelelő élet és egy szuper csaj (most már feleség) viszont összejött. De tenni is kell érte, úgy élni, hogy majd ez mag az lesz, és dolgozom rajta, hogy meglehessen, és nem csak várni a sültgalambra.
2016. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ezek szerint lehet benne valami. A Titok című könyvet megkerestem a neten. Szerintem a Rhonda Byrne című könyvre gondolhatsz.
2016. dec. 8. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennek még akkor is van alapja, ha csupán pszichológiai szempontból nézzük az egészet, és elvetünk minden ezoterikus aspektust.
2016. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden az èletről szól, bár ez a szó sokak számára torz jelentèst hordoz. Vannak akik soha nem teszik fel a kèrdèst maguknak, hogy azont túl amit tudnak a világról, ès az emberekről, valójában mi ez az egèsz? 

Mièrt vagyunk itt, ès mit teszünk folyamatosan? Ez a vakfolt amit általában nem veszünk figyelembe, ès aminek felfedezèsèvel minden megfordítható, átformálható. Ez az állandó tevèkenysègünk, az èrtèkelès. 

Sokan különbsèget tesznek önmaguk ès a világ között. Ennek mellèkhatása, hogy nem vesznek èszre egy kulcsfontosságú tulajdonságot. Az egyensúlyt. Minden mindennel egyensúlyban lètezik. Minden egyensúlyra törekszik. Amikor az egyensúly felborul, ellensúlyozódik. Ha több kerül a mèrleg egyik felère, akkor másik felère is. Ha a mèrleg egyik felèről, leveszünk le fog esni valalami a másik felèről is. Ez a fő tulajdonsága az èletünknek. A mèrleg egyik fele a bensőnk, a gondolatok ès èrzelmek. A másik fele a világ. Az egèsz világ, nem csak a ház ahol lakunk, vagy a város ahol mindennap tevèkenykedünk. 

A "tegyèl úgy mintha" vagy másnèven a "vonzás" ezèrt működik. 

A gondolatokkal megpakolod a szíved világát, ès ellensúlyozza a világ. Mert a kettő világ egy ès ugyanaz.

2016. dec. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!