Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Minden éjjel suttog valami...

Minden éjjel suttog valami (valaki) a fülembe és furcsán a mellkasomra telepszik. Démon lenne?

Figyelt kérdés
Próbáltam démont idézni cirka 1 hónapja, de nem sikerült semmi, ezek az éjszakai rossz dolgok 4 napja vannak jelen, mindig éjfél után.
2017. jan. 10. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Lehet beköltözött hozzád egy hajléktalan, elég hideg van odakint.
2017. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És érted,hogy mit mond?Amúgy ha démon lenne,akkor szerintem mindenképp menj el templomba pár misére,imádkozzál,talán beszélj erről ott valakivel.
2017. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
És ezt te elhiszed?
2017. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Alvási paralízis?
2017. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem démon, ez egy rossz szellem.

vegyél egy álomfogót, vagy rajzolj fel sátornégyzetet az ajtódra és az ablakodra.

2017. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy mit mond, kicsit olyan zörgés szerű, eléggé ijesztő, valamilyen szinten mégis megnyugtat... Magam sem értem.
2017. jan. 10. 21:00
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Az alvási paralizisnek olvass utána, kedves kérdező. Tudom miről beszélek, mert az pár évente velem is megtörténik.

Nálam ilyen volt először: Szokatlan érzésre ébredtem, arra, h valaki néz. kinyitottam a szemem, de nem tudtam mozdulni. fura sziszegő hangot hallottam, és mintha enyhe szél fújt volna. nem tudtam odanézni, mert csak a szemem, és az arcom mozgott. a félelmen kiivül azt éreztem még tisztán, h az az ember mellettem egy halott. Valamikor, még kis srácként olvastam egy az alvási paraliizisről hosszabban, és akkor szerencsére eszembe jutottak az akkor olvasott dolgok. először is tudnod kell, hogy amit tapasztalt, az egy hallucináció, az agyad furcsa játéka. nézz előre, és ne mozgasd a szemed! ne pislogj, és ne próbálj minden áron mozogni. a saját szobádban vagy, a saját ágyadban, ahol senki sem fog bántani. .....és a hallucináció azonnal véget ér :)

Azóta, az elmélet tesztelése céljából 2szer szándékosan előidéztem ezt a tudatállapotot. Ennek menete: nagyon sokáig, lehetőleg 2 napig ne aludj. Ez alatt az idő alatt ne menj ki a szabadba, az agyadat minél kevesebb inger érje. A világiitás legyen folyamatos, lehetőleg zárd ki az utcai zajokat. Az utolsó 24 órát töltsd számiitógép előtt, különböző tartalmak olvasásával. Az utolsó 2-3 órában olvass arról, amitől életedben a legjobban félsz. Nézz ilyen tartalmakat, olvasd el a hasonló félelmeket átélők (pl földönkiivülieket, vagy szellemeket látók) tapasztalatait, és olvasd el ezek kritikáit is. Ezzel mind az érzelmi, mind a tudati működésed utolsó ingerei ehhez a bizonyos félt dologhoz fognak kötődni. Ezek után, menj aludni, az álom azonnal elnyom. Ha hajlamos vagy rá, a kérdéses állapot szinte biztosan bekövetkezik. Nálam 2szer működött, időben kb 1 év távolsággal. Ezzel a magam kritériumai szerint bizonyiitottnak érzem a dolgot, iigy azóta már egyáltalán nem félek ettől, sem démonoktól, se szellemektől, se halottaktól. Próbáld ki, először megrázó, de aztán rendkiivül hasznos élmény :) segiit elhagyni a gyerekes félelmeket.


(1. válaszoló voltam)

2017. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Azóta olvastam, h nálad is megjelent ez a sziszegő-sistergő hang. Akusztikai tanulmányaim szerint ez a füledben levő, csiga nevű szerv osztott kamrája közt levő puha bőrbe (reissner féle membrán) ágyazott, apró szőrsejtekkel rendelkező kis sejtecskék saját zaja. ezek a sejtek úgy vesznek részt a hallásban, hogy a reissner-féle membrán különböző pontjain bekövetkező mozgás hatására más-más frekvenciákon jönnek rezgésbe. gyakorlatilag a számodra érdekes frekvenciákon (bark sávok) erősiitik az általad hallott hangokat. Mikor álmodsz (alfa 2. szakasz), ezek a sejtek, mikroszkóppal is megfigyelhető, apró mozgásokat végeznek. Nagyon valósziinű, hogy olyankor mi ezt halljuk :)


/egy villamosmérnök, és hangmester válasza :) /

(ismét az 1. válaszoló voltam)

2017. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
"Démon lenne?" Símán el tudom képzelni! Fasomnak idézgetsz démont, Bammeg? Most idézgessél Jézust! Ízekre pofoználak, ha tudnám, hogy hol laksz. Ilyeneket ne csináljatok!
2017. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Tislerics Máté ***** válasza:
50%

Ha az élmény közben bénultnak érzed magad, akkor egyértelműen alvási paralízis. Ez esetben a suttogó hang és a mellkasra telepedő lény hallucináció!


A legjobb módszer az elmulasztására a grimaszolás (miközben átéled).


[link]

2017. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!