Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mivel érzem ha a hátam mögött...

Mivel érzem ha a hátam mögött vannak?

Figyelt kérdés
Sok esetben ha a lépèst és a lelegzest nem hallom, de ha valaki mogottem van egyszeruen megerzem. Masnal is van ez igy? Nem tudom beazonositani melyik erzekszervemmel erzekelem ezt.

2017. febr. 9. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok úgy egy helyiségben ,halehet ,hogy legyenek mőgöttem ,vagy a' hátam mögé nézek sűrűn meg ha úgy érzem.
2017. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megértelek, én is szoktam hasonlót érezni. Volt, hogy ez mentett ki a pácból :D Ha mindenképp magyarázatot szeretnél, azt mondanám a harmadik szemed és egyben a hatodik érzékel miatt van. Nem tudom biztosan, szkeptikusoknak ez semmitmondó, de legalább magyarázat :)
2017. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok esetben vannak velünk született képességek mint pl:a gyógyítás,látás,érzékelés,s még sorolhatnám.A csakra vizszintes ki s bemenetnél.leggyakrabban nyak,s lapocka magasságán érzed.nyomás,lüktetés,szúró fájdalom,de vannak olyan esetek(gyengébb érzékelés)mikor hidegrázás kap el vagy hűvös szellőt érzel magadon (gerinc tarkó)mikor már ott is áll.Elhiheted,születésem korom ota látom érzem őket,s igen,szinte kivétel nélül mindenki összesz...á magát a látványtól.jobb ha csak érzed,hidd el!
2017. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Missi_Key ***** válasza:
A tudatalattid.
2017. febr. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van aurád. Mindenkinek van aurája.

Ez az energia szerv érzékel.


ez nem ezoterikus humbug bármennyire is a szkeptikusok vérthánynak a hallatán.

Mert a rádió hullám láthatatlan ezért nem létezik?

Hát az aura is detektálható és mérhető.

Persze elhazudják az ilyen kísérleteket, mert megdönti a materialista világképet.

No nem a plázás "aurafotózás" a detekció.

2017. febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ah ,álruha nekem álcám van .

Terep színű álca ruha ,elrejt az erdőben .

2017. febr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az aura érzékeléséhez nem kell semmi kamera,meg tudományos eszköz,hisz szabad szemmel is látható.Mindenkinél van vele született képesség,ki használja,ki nem,de mindenki nagyon téved,ha csak azt hiszik hogy aura létezik és semmi más.Pedig a világ sokkal brutálabb mint sokan gondolnák.
2017. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A finomanyagi testeitek összeérnek (=egymásbaérnek), talán azt érzed.
2017. febr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!