Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a jósnőkkel kapcsolatban? Meg a szerelmi kötés, mágiák stb?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Pár hónapja voltam jósoltatni, puszta kíváncsiságból, meg azért mert egy házas emberrel közelebbi viszonyba kerültem. Kíváncsi voltam mit mondhat egy ilyesféle 'boszorka'. Elmondta, hogy nehéz időszak elé nézek, nagyon nehéz lesz mert egy asszony sok rosszat próbál csinálni, hogy megnehezítse az életem de majd túllépek mindenen. Plusz egy betegséggel is szembenézek. Azóta kijött valami dúrva allergia...

A másik dolog: az illető férj akivel szépen lassan kialakult minden, mesélt nekem arról,hogy valamiért soha nem érezte magáénak a házasságát. A felesége egy hárpia, nem is élnek együtt a munkája miatt, mert a férfi más országban dolgozik, de a nő nem képes odaköltözni, mert nemakar nyelvet tanulni. Nem dolgozik, otthon várja mindig a pénzt. Mesélte, hogy mielőtt elvette volna, útnak indult az illető országba, de kb 50 km után elromlott a kocsija, ezért aztán vegül a nő mellett töltött még pár hetet, de mintha történt volna valami, amit nem tud megmagyarázni, elvette mert valamiért ezt látta jónak és a felesége kérlelte...A családja ezért egy ideig nem beszélt vele,mert sohasem szerették a nőt meg a családját.

Aztán pár év múlva elment jósnőhöz aki azt mondta hogy a házassága nem tiszta, ugyanis nem önszántából vette el a nőt. Majd jönni fog egy lány, hosszú idő múlva, akibe bele szeret és a lány is ragaszkodni fog hozzá. (aki szerintem most én lennék) és el fogja hagyni a feleségét. Most meg válnak... A feleségének amikor elmondta, hogy én vagyok neki,akkor egyből ez a válasz fogadta: az a kis fruska megitatott veled valamit. Azóta is mondja, hogy nagyon erős lehetett a szer, hogy így ragaszkodik. Elég félelmetes a nő sajnos... Én gondolom, hogy magából indul ki...Hallottam hogy az ilyen dolgoknak csúnya következményeik vannak. Szerintem ez épp most ütött ki. Esetleg valakinek volt hasonló tapasztalata?


2017. febr. 13. 23:41
1 2
 1/11 Milibindi ***** válasza:
46%

Szerelmi kötés lehet esetleg. Én úgy tudom az úgy működik, hogy megmagyarázhatatlan vonzalmat érez a másik iránt, nem tud tőle elszakadni hiába akar. Szerelmet nem lehet vele kierőszakolni. Viszont elvileg le is lehet vetetni.

Saját tapasztalat nincs szerencsére.

2017. febr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
79%
Nekem annyi van, hogy egy kb.50-60 éve erdőt járó bácsi elveszett. Kereste a polgárőrség, a család. Jósnőhöz fordultak, aki azt mondta, hogy él, itt, meg ott van, él, és haza akar menni, ilyenek. A gondoltatait megmondta, meg hogy mi a kívánsága. 300 ezret vett le a családtól, mire megtalálták, a közeli hegyoldalban, holtan.
2017. febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

"Azóta is mondja, hogy nagyon erős lehetett a szer, hogy így ragaszkodik. Elég félelmetes a nő sajnos... "


Szerintem te is elég félelmetes vagy, hogy ilyen baromságokban hiszel, és egyáltalán kiírtad ezt az egészet. Sok eszed lehet :)

2017. febr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Én egyszer voltam jósnőnél, azt mondta, hogy 20-25 évesen fogok meghalni.

38 vagyok.

2017. febr. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
A férfinak kéne levetetnie a kötést.
2017. febr. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Mikor adta be a férfi a válókeresetet?
2017. febr. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
2: Ez elég durva. Ugyanis egy jóslás piaci ára 2-6000 Ft/óra. Megmondani meg, amit leírtál, kevesebb, mint negyedóra. Mért ment vissza annyiszor a jósnőhöz a család, ha nem jött be, amit mondott?
2017. febr. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Ja, és 60 éve egy havi fizetés 600 Ft körül volt...
2017. febr. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

8-as Te értelmezed, amit olvasol?

Nem 60 éve történt, hanem a bácsi 60 éven át járta az erdőt, amelyikben eltünt.

2017. febr. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Lègyszives legyèl nyitottabb. A jövő minden gondolattal, döntèssel, szándèkkal, tudatállapottal változik. Te se jóst, se jósnőt nem fogsz találni.
2017. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!