Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hatasos szerelmkötes erdekel,...

Hatasos szerelmkötes erdekel, csak az irjon akinek mar sikerült. Lui Padre elerhetlseget is ha valaki jart nala, milyen tapasztalatai voltak?

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Jártam Lajosnál,ő egy szélhámos,mint az összes többi jós,meg mágus. Szerelmi kötés hála Istennek nem létezik,az élet nem így működik. Képzeld el,hogy van egy srác,aki neked egyáltalán nem tetszik,semmi vonzalmat nem érzel iránta,de ő elmegy egy ilyen kóklerhez,és a példa kedvéért sikerül egy ilyen szerelmi kötést csináltatnia veled. Hol lenne ebben a TE szabad akaratod?
2017. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha valakit igazán szeretsz akkor nem hagyod figyelmen kívül azt, hogy mit szeretne és nem kötözhetsz semmit a háta mögött. Aki ilyenre vetemedik az önző és buta.
2017. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Arról nem beszélve, hogy aki valóban hozzáértő "mágus", az nem vállal ilyesmit, semmi pénzért.
2017. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hozza lettem kötve az anyja által,szakítottam vele de kiderült hogy kotes van rajtam nem lesz nyugtom.
2017. jan. 29. 14:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Senki nem fog segíteni az ilyeneknek mint te.
2017. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Segítek írj privátot.
2017. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Közös barátunknál talán megtalálod az elérhetőséget:

[link]

2017. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írj, de csak ha komolyan gondolod.
2017. jan. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lajost messzire kerüld el. Személyes tapasztalatom, hála az égnek, nincs vele, de másodkézből, olyanoktól, akik voltak nála, nagyon cifra dolgokat hallottam, azon felül is, hogy egy írástudatlan kókler.
2017. jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!