Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés? Ezért jár...

Szerelmi kötés? Ezért jár büntetés?

Figyelt kérdés

én egy megcsalt nő vagyok, szeretnék szerelmi kötést csináltatni, nem egy olyan embert akarok akivel soha nem volt kapcsolatom, hanem egy olyan pasit akarok vissza ,

magamnak, aki közel 10 évig volt az enyém. már nem vagyunk együtt. de nagyon szeretném.

nincs nélküle élet..van akinek használt??

kérlek írjatok!!!


2017. febr. 25. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Jár érte büntetés, hatalmas ostobaság, inkább felejtsd el és lépj tovább!
2017. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1! köszi a választ, de nem ilyen válaszokat várok, a keress mást, lépj tovább, felejtsd el, jobbat érdemelsz és társaitól a már a falra mászok.
2017. febr. 25. 21:35
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem,ha kepes volt megcsalni jobbat erdemelsz.Tudom,hogy ez most abszolut nem vigasztal, en is jartam hasonlo cipoben. Azt hittem belehalok, visszaakartam kapni, de bizonyos ido utan belattam, hogy nagyon jo, hogy igy alakult dolog. Aki menni akar el kell engedni.
2017. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
szexeljetek vedd ki az eszéből szex a legfelsőbb szinteken vállalj be mindent és próbáld az irányitásod alá venni
2017. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
kérlek próbálld ki és az eredményről tájékoztas. levélben. én olvastam erről tudom hogyan kell ezt megcsinállni de sosem próbálltam
2017. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne csináld! Erkölcstelen dolog és nem lesz jó vége!
2017. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
azt hallottam erről,hogy rossz dolgokat vonz be. nem szerelmes lesz ettől beléd csak iszonyatosan vágyik rád a közelségedre aszt histem (de ezt csak gondolom)és nem tud elhagyni de ettől nem biztos,hogy ő boldog lessz
2017. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Jár-e büntetés érte?

A hatás-ellenhatás törvénye szerint maga a kötés sikere a büntetés!

Kérdés: kell-e neked olyan túlzottan ragaszkodó valaki, akitől pillanatokra sem tudsz szabadulni?

Akarata ellenére magadhoz kötöd, aztár akaratod szerint sem tudsz megszabadulni tőle.

...és ez így van jól!

Aki kénye-kedve szerint játszik más akaratával, kényszerít bármire is, megérdemli, hogy érezze tette súlyát!

A törvények át-/meghágásáért büntetés jár, a szabad akarat pedig törvény!

2017. febr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
0%

Igaza van dubitusnak!


Olyan vagy mint ez önző kisgyerek. Meglátod a kirakatba a babát, és neked az kell. Mindent bevetsz, hogy megkapd, és meg is kapod.

Csak amíg egy élettel tárgyat lehet birtokolni, addig egy érző, lélegző emberi lényt nem.


Magadhoz kötöd. Nem fog boldoggá tenni. A gyerekes éned persze kielégül, hogy visszakaptad a kedvenc alvómacid... de utána kezdődik a kálvária!


Most képzeld el azt, hogy te kiszeretsz belőle! Megeshet, az ember változik. Jön a nagybetűs szerelem is, már rég tovább kéne lépned, de a "párod" ott fog rajtad csüngeni. Követ mint egy mániákus, nem akad le rólad, féltékenykedik, mátírkodik, keresztbe tesz. Súlyosabb esetekben bánthat, vagy csak durván bánik veled. És ott fogjátok marni egymást, és megrekedtek itt. És nem halad semerre az életetek. Ez szerinted tényleg buli?

A szerelemi kötéssel nem szerelmet adsz a másiknak, hanem ragaszkodást. És az ok, hogy ő ragaszkodik hozzád, de mi lesz veled? Te is változol, neked is kinyílik a szemed, lesz egy idő amikor már elmennél, és nem fogsz tudni, mert mint a saját árnyákod az exed ott lesz a sarkadban, és nem ereszt.


Akkor fogod érezni, hogy ez inkább önmagad büntetése volt, mint megoldás bármire is!

2017. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Nekem az exem kötéssel nyúlták le. Azóta is együtt vannak,ennek közel 10 éve. Boldogok,minden szuper neki minden téren. (egészség,munka,szerelem...stb)
2017. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!