Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Anne Sutherline jósnőről van...

Anne Sutherline jósnőről van valakinek tapasztalata szerelmi kötés terén?

Figyelt kérdés
Ez egyik barátom szeretne vele kötést csináltatni, és segíteni szeretnék neki, hogy tényleg igaz e, amit a honlapján állít. CSAK azok írjanak, akik tényleg voltak nála.

2017. márc. 2. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
hát én még csak itt hallottam róla sikeresmágia néven
2017. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez engem is erdekelne
2017. márc. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sikeresmagia nem olyan sikeres! Nálam pl semmi nem történt sőt én hülye ajanlottam két ismerősömnek is. Kaptam is hogy egy csalora bíztam őket.
2017. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Weboldalat most találtam meg. Láttam két részlet fizetés is lehet. Akkor nem volt olyan lehetőség. Sőt még később fizettem neki pluszba hogy mindent tegyen meg. Nem jött össze a magiaja. Addig tartja az ugyefelevel a kapcsolatot míg össze nem jön. Choo két hónapja irtam neki, válaszra sem méltat. Ha pedig válaszol akkor azt írja milyen sok dolga van! Az olyan minek vállal bármit is?!
2017. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!