Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működik a szerelmi kötés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik a szerelmi kötés? Valamelyikőtöknek van tapasztalata? Olyan állapotban vagyok, hogy irracionális dolgokat teszek. Kérlek hagyjátok ki kivételesen a földbe döngölős válaszokat!

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi számodra az "irracionális" dolog?
2013. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom azt tartja irracionálisnak, amit egy átlag ember hülyeségnek tart.
2013. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mivan?
2013. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Így van.Sosem gondoltam volna,hogy szerelmi kötéssel próbálkozzak..
2013. máj. 22. 08:16
 5/10 anonim ***** válasza:
4 Te csináltattál?:)
2013. máj. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
most én is szerelmi kötésen gondolkozok, minden reményem benne, én megértelek!
2013. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon szánalmasok vagytok.
2013. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Milus888 válasza:
86%

Semmiképpen sem ajánlom!! Abból szerelem nem lesz maximum függőség. 1,5 évig voltam ilyen kapcsolatban. Olyan szinten hiányzott amikor nem láttam, hogy belebetegedtem, de amikor mellettem volt egy idő után már csak azt vártam mikor megy már haza. Azt észrevettem hogy valami nem stimmel, mert ez nem normális, de szerencsére kiderült mi van a háttérben és leszedték rólam, viszont ahhoz is könyörögni kellett, mert önszántamból nem vetemedtem volna rá, hogy megszűnjön ez a ,,fantasztikus,, kapcsolat.

És ne feledd, hogy a szerelmi kötés (ha ,,jól,, csinálod) téged is megköt, aztán leshetsz.

2013. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
sokáig én se tudtam mit csináljak s végsö elkeseredésemben fordultam a mágiához .. hadd ne mondjam sokan átvertek, sok mágussal felvettem a kapcsolatot akik lehuzkodtak de aztán rátaláltam egy idős hölgyre itt az interneten akinek irtam és segitett, hihetetlen de ennek 4 hónapja és ma már mondhatom hogy minden ugy alakul ahogy megálmodtam, ha érdekel akkor megadom az email cimét privátban , persze sok hitre és türelemre van szükség ehhez. én se hittem benne..:)
2013. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Hiszek benne, természetesen működik. De ez inkább Kötés mint szerelem. Ez bizony nem varázsol szerelmet, csak összeköt. Én megtapasztaltam a se veled se nélküled kínlódást. Szerintem mindekit, aki erre szánja magát, figyelmeztetni kéne, hogy Szerelmet Nem Lehet Varázsolni(kikényszeríteni)!
2016. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!