Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Előkerült "Sátán önarcképe"....

Előkerült "Sátán önarcképe". Ráismertek sátánisták? Másképp képzeltétek?

Figyelt kérdés

A legnagyobb fennmaradt középkori kéziratot, a magyarul Sátán Bibliájaként ismert titokzatos Kódexóriást (Codex Gigas) Sátán aliasz Lucifer alkotta, miután alkut kötött egy bajban lévő szerzetessel.


Kiderül, hogy paták helyett 4 újjú csírkelába volt. Első ránézésre béka és egy csírke keveréke, emberi fejjel megáldva. A teste zömök és pikkelyek

borítják, kicsik,zöldek és szimmetrikusak. Emberi fej bukkan elő a nyakából, mely darkzöld pont, mint a reptíliánoké és az elmaradhatatlan vörös kecskeszarv vörös karmokkal a mancsán. [link]


Az a kérdés, hogy így ismertétek-e őt? Akik idézték ő jelent-e meg vagy egy másik démon, aki sétánnak adta ki magát? Laikusoknak is megjelent ilyesfajta lény?



2017. márc. 5. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De hisz ez az öreganyám... :O
2017. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Öreganyád nem lehet, mert ez az én volt anyósom, de ő nem az öreganyád volt!
2017. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
akkor lehet ezért nem bírom a csirkéket
2017. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott írják a cikk végén hogy csak egy középkori hoax és már bizonyították hogy egy ember készítette a könyvet. Végig kellett volna olvasni a cikket és nem csak a címét olvasni el.
2017. márc. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

kérdező


tényleg végig kellet volna olvasnod a cikket.


szövegértés eggyes fiam. ülj le!

2017. márc. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tom80 válasza:
100%
Ilyet láttam az újpesti piacon a hentesnél, csirkefarhátnak nevezik
2017. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pirítóson is előfordul? :D
2017. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, most csalódnom kellett, pedig anti-antkrisztusista Pista Trapista Evangelista vagyok (és nem vagyok a listán)...


Szentül hittem, hogy a Viki az... Micsoda Orbitális melléfogás...

2017. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na végre egy jót röhögtem
2017. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az efféle ábrázolások tipikusan a judeo-keresztények beteges látomásait tükrözik. Sátán természetesen nem így néz ki, mivel Ő az emberiség eredeti Teremtő Istene. A pogány civilizációk Őt tisztlték különböző nevek alatt, Siva, Enki, Woden, Dionüszosz, Cerunnos, Ptah stb.


Itt érdemes informálódni Sátánról:

Spirits of Eridu

[link]

2017. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!