Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Olyan sátánisták akik gyakorol...

Olyan sátánisták akik gyakorolják a mágiát? Esetleg milyen könyveket olvastok? Hogy/hol szoktatok eszmét cserélni más sátánistákkal?

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet a mágiát gyakorolni?
2016. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gyakorolni azaz használni élni vele...
2016. nov. 22. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit akarsz varázsolni?
2016. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne feszegess olyasmit amit nem ismersz. túl fiatal vagy ilyesmihez.
2016. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha veszélyes területre tévedsz egy dolog segít erős elme és fejlett személyiség máskülőnben be is kattanhatsz én már be vagyok félig meddig és ez nem trollkodás és nemvicc.nem azt mondtam hogy ne kutasd ,de nagyon széleskörűen tájékozodj a témában én neked elsőként az egyiptomi istenségeket ajánlanám figyelmedbe.tudod a mmostani illetve nem is divat hanemm ilyen sátánista irányzatok mind átköltések vagyis hát t9bbnyire az ilyen ősi tanokat vették át, ott van példának salamon kulcsai is...,de rengeteg ilyen témát felőle könyv,xikk videő van... és akkor még a szabadkőművességről szót sem ejtettünk és az ilyen csoportokról amelyek igencsak szoros összefüggésben állnak. WAKE UP ébredés című dok. filmet ajánlom neked.Rengeteg dologra rámutat.
2016. nov. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
51%
MI a francért akarsz te fekete mágiát gyakorolni? Mert izgalmas?Mert sötét?Mert rejtélyes? Nagyon az lesz,miután tönkreteszed vele az életed,meg mások életét is. Nem véletlenül gonosz a sátán te pszichiátriai eset! Agyoncsaptak egy rotációs kapával? Hogy egy kis világosságot csöpögtessek a koponyádba: Akik eddig sátánisták voltak mind elvesztették a rokonaikat,drogosok lettek,börtöntöltelékek,gyilkosok,elveszítették az életüket soroljam még? De ha te sugárfertőzött dinó koponya méretű aggyal rendelkezel nyugodtan csezd szét magadat,aztán cserélj eszmét egy kannibállal aki igencsak gusztusosnak talál téged!
2016. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az elöző hozzászolónak annyiban igaza van .mint írtabb fentebb hogy rettentően megtudja egynémyelyik ceremónia terhelni az elmét..
2016. nov. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!