Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A woodoo babát tényleg csak...

A woodoo babát tényleg csak színes gombostűkkel lehet megszúrni?

Figyelt kérdés
A sima (varró)tű nem jó? Miért kell színesnek lennie a gombostűknek?

2017. ápr. 15. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Mert a játékszabályokat így találták ki. De tök mindegy mit használsz, mert nem ér semmit.
2017. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Szoktál néha gondolkodni?

Amikor ezt a babát feltalálták - volt már színes gombostű?

2017. ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Miért van kitörölve sok válasz? Ezt meg tudjátok mondani?
2017. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Én nem értek ehhez, és nem is hiszek az ilyenekben. Viszont ismertem egy nőt, aki ilyen látó/boszorkány/spiritiszta... vagy tudja a fene, hogy mi, és beszélgettem vele egyszer.


Nekem ő azt mondta, hogy a vudu babára nincsen megkötés. A szándék, a gondolat az amitől ez állítólag működik. Nem kellenek különleges eszközök hozzá. A tárgyak csak közvetítő és megszemélyesítő dolgok. Nem kell babát varrni. Lehet babaként használni, akár egy papírból, ollóval kivágott ember formájú figurát, vagy akár fényképet is. Olyan anyagból legyen amibe bele lehet szúrni valamit. Nem kötelező gombostűnek lennie. Lehet az növény tüskéje, kötőtű, üvegszilánk, szög... bármilyen hegyes dolog. Az afrikai wudus sámánasszonynak sincsen színes műanyagfejű gombostűi a rövid- és méteráru szaküzletből. :D

2017. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
:)
2017. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Akkor a neten sok helyen miért van mégis kihangsúlyozva, hogy így meg úgy kell csinálni a babát? Meg hogy a különböző színű gombostűknek más-más a jelentése...


Bár mondjuk tény, hogy több száz évvel ezelőtt, Afrikában nem volt gombostűje a törzs banyájának.

2017. ápr. 16. 10:49
 7/16 Panka91 ***** válasza:
Nem muszaj azzal, de semmi keppen ne csinalj babat! Sem viaszbol sem kenyerbol! Nem szabad! Vissza szall rad. Barmi rosszat kivansz az vissza szall rad!
2017. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ne woo-doo babáz! mágia visszaüt rád! tapasztalat!
2017. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha kérdésre válaszolnánk? Tök jó, hogy - Rozsda Sárkányt leszámítva - SENKI SEM válaszolt a kérdésre. Nem írtam sehol, hogy vuduzni akarok, csak feltettem egy kérdést, hogy miért csak színes gombostűvel lehet megszúrni azt a nyomorék babát. Erre a többi gyökér, csak térítget. Nem az volt a kérdést, hogy vuduzzak-e vagy sem.
2017. ápr. 27. 08:11
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem , nemcsak gombostűvel lehet és a baba sem csak a voodoo vallás sajátja hanem sok más mágiarendszer is alkalmazza . A babával történő varázslás a szimpatikus mágia része .
2017. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!