Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valaki mágiával beleavatkoz...

Ha valaki mágiával beleavatkozott két ember életébe, mikor jön rá hogy a másik életét éli? És mindazt amit a másiknak kellett volna átélnie vette magára?

Figyelt kérdés

A két személy közül az egyik személy helyét átvette, és éli annak (nem túl boldog) életét , akitől pedig elvette a jogos helyét, az pedig a saját helyét éli viszonylag normálisan, család gyerekek stb. Az miért irigyli a másik családját?Hiszen az övé lett volna, ha nem a pénz, a hatalom lebegett volna a szeme előtt.

Tehát összefoglalva: a tolvaj ugyan anyagilag magas szinten, de boldogtalanul, állandó megcsalattatásban éli érzelmektől, szex mentes kapcsolatát, míg az a személy akitől mindent elvett szegénységben de jó családban békében él.



2015. jún. 13. 22:04
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Az illető tolvaj woodoozott, és rontotta azt a személyt akit jelenleg irigyel.


A sors fura fintora lenne?:D

2015. jún. 13. 22:05
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Karmát, azaz a másik ember helyét nem lehet elvenni. Osztozhatsz valaki sorsában azzal, hogy mellette vagy, de egy harmadik személy sorsát nem veheted el. Amit átélsz, azt a cselekedeteid határozzák meg, mint ahogy mindenkiét. Ez nem olyasmi, amit mágiával át lehet ruházni, vagy vállalni. Az ember csak a maga életét élheti. Amit átél egy másik ember mellett, az önmagától függ, és attól, hogy a kapcsolat másik tagjára hogyan reagál, illetve hogy a kiszorult harmadik fél miatt milyen hatásoknak teszi ki magát.
2015. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

*Karmát, azaz a másik ember helyét nem lehet elvenni.


Átlehet. Maximum te még nem tudsz róla:D


Ezért is mondom, a mágia eleinte jónak tűnik, nagyszerűnek, de a delikvens keservesen megfizeti az árát, aki ezen eszközhöz nyúl.

2015. jún. 13. 22:17
 4/21 A kérdező kommentje:

* de egy harmadik személy sorsát nem veheted el.


Dehogy nem. Az lett volna a sorsom az adott személy mellett, amit ő átélt, és átél(én nem cserélnék vele ezek után végképp)de nekem jól alakult az amit ő élhetett volna.

jobban nem tudom körül irni:D Szóval neki kellett volna a boldog családanya stb-stb-t élni, míg nekem a magányos, szexnélküli stb-t.

Érted mit akarok ebből az egészből kihozni?:D

2015. jún. 13. 22:19
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Jó. El tudod magyarázni, melyik törvény teszi ezt lehetővé, illetve hogy az átvétel milyen mechanizmussal működik? Persze ha a tolvaj voodoo rituálé lényegét leírod, az is megfelel. Ha tévedek jó lenne tudni, hogy hol.
2015. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

5 Onnan indulj el, hogy a történetbeli szereplő nő(tolvaj) több mint 1,5 évig figyelte a másik nőt. annak mozgását, beszédjét, és mindenét másolta. A teljes személyiség áthasonulás megtörtént szinte 100%-ban. Csak az tudta volna leleplezni, aki az eredeti ember-akit másolt. Mert ugye ha egy eredetit egy másolat mellé helyezünk egyből kiderül a turpisság. Ez mindaddig igy ment, mig az általa másolt személy közeléből pontos információkat tudott szerezni-addig. Abban a pillanatban ahogy ez lezára lett, és nem tudott a másik személyhez férkőzni már nem tudott tökéletes máolatként funkcionálni.

A mai nap: jelenleg a másik irásából próbálja az aktuális hiányosságát pótólni, mert a fazon aki matt folyt ez a cirkusz már kifelé tart a kapcsolatukból.Igy ezt látja utsó mentsvárnak.


Ez a támpontod.Innen indulj.

2015. jún. 13. 22:28
 7/21 A kérdező kommentje:
*több mint 1,5 évig figyelte a másik nőt mielőtt akcióba lépett
2015. jún. 13. 22:29
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

aztarohadtéletbe!

milyen erkölcsi magasságokban folyik itt a párbeszéd!

mikor idekattintottam, el sem akartam hinni:)

2015. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
8 Vége a focimeccsnek? vagy még tart?:D
2015. jún. 13. 22:39
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem értem. A te utad a pénz és önmegtartózkodás lett volna? Ő meg szegény volt és boldog családja lehetett volna?
2015. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!