Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata ancsa jósnő-vel szerelmi kötés ügyben? Meg tudja csinálni? Vagy esetleg tudtok olyan mágust aki tutira jó?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Ne akarj senkit se magadhoz kötni. :) Nem gondoltál még arra, hogy nem véletlen az sem, ha valakivel nem úgy alakulnak a dolgok, ahogyan azt szeretnéd?
2017. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

nagyon-nagyon rosszul hangzik... A szerelmi életemet nem bíznám semmiféle "ancsa-jósnőre" - fúj.

(másra sem, a szerelem bensőséges, a világon a legmeghittebb, legbensőségesebb, ami csak érheti az embert, és két emberre tartozik csupán

2017. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
21%
Szerintem ne egy olyan nőtől kérj tanácsot,akivel még nem találkoztál!Egyébként szerintem sok Ancsa nevű jósnő van(habár egy jóst sem ismerek),szóval hogyha valaki talán még tud tapasztalatot,akkor sem biztos,hogy ugyan arra gondol.Inkább a barátaidtól kérj tanácsot,ők még ismernek is téged,és tudják mi neked a legjobb;)
2017. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha arra az Ancsa jósnőre gondolsz, aki Tósokon lakik, akkor én voltam nála nagyon régen, de nekem nem sikerült a kötés.
2021. máj. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!