Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az interneten van egy oldal a...

Az interneten van egy oldal a jósnő, próbáltátok, használt ott a szerelem kötés vagy valami más?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A jósnő egy oldal ??
2017. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha szerelmi kötést végeznek vagy kóklerek vagy szimplán rosszindulatúak, ugyanis a szerelmi kötés fekete mágia, hisz egy ember szabad akaratát veszi el... Külön figyelmeztetniük kellene mindenkit ezeknek a veszélyeire... Én alapból nem mennék el olyanhoz aki szerelmi kötést is vállal, mert a fent említett két lehetőség közül nekem egyik sem szimpi... Bár én am is magamnak csinálok minden mágiát, így a legbiztosabb. 20/L
2017. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Ragaszkodni nem bűn, de fájdalmat eredmènyez. Szerintem ne csinálj szerelmi kötèst, mert ha sikerül megvan az esèly arra, hogy a cèlszemèly gátlástalan imádóddá változik ès akkor már undorodni fogsz. Nem tudod levakarni magadról, folyamatosan a nyakadban lesz. Ha pedig elutasítod mint egy bumeráng, visszajön. A legtöbb ilyen megbabonázott szerencsètlen általában öngyilkos lesz. Csak ennyit gondolj vègig.
2017. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

2-es és 3-as...

Kiégtem rajtatok

2017. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdezel egy internetes oldalról, de nem teszed fel ide linkjét.

Azt, hogy OTT használt-e a "szerelem kötés", a fene sem tudja, hiszen ha ott használt is, nem jelenti, hogy ITT is használni fog.

.

A jós/jósnő feladata a jövő megmondása, nemmágus, tehát szerelmi kötés/oldás csinálása nem aző feladata!

.

Kérdésed legalább olyan értelmes, mint "Matematika professzora tud-e főzni?"

2017. jan. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gigike86 válasza:
Szerintem kamu. Én voltam egyszer jósnőnél, mert sorozatban csak rossz dolgok történtek velem és kíváncsi voltam mit mond erre. Azt mondta hogy erről csak én tehetek, hogy én átkozom magam és azért történnek. Azóta sem voltam ilyen koklereknél, vicc.. Hozzáteszem a rossz dolgok amik történtek, pl meghaltak a szüleim és a többi.. amiről full nem én tehetek/tehettem.. De viszont hiszek a boszorkányságban, van is egy boszorkány bibliám amiben benne van minden aminek kell, inkább magam csinálom mint megbizzak valakit akit nem is ismerek az életem történéseivel. Hiszek az átkokban is, volt is rá már példa, de azt soha nem csinálnám mert hallottam olyanokat hogy visszaszállhat.. Én azt mondom vegyél könyveket erről, kutass tovább a neten ezügyben.
2017. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Önző dolog egy másik embert akaratán,belegyezésén kívül, bármilyen kényszerítő eszközzel, szavakkal, fenyegetéssel, könyörgéssel, jelen eseteben szerelmi kötéssel arra kényszeríteni, hogy akarjon téged. Ez mondjuk nem csak a szerelmi kötésre igaz, hanem általánosságban is. Magadhoz láncolni egy olyan embert, akinek nincs szüksége rád önző emberi tulajdonság. Ha valakinek kellesz, jön minden buta kötés nélkül, ha nem, akkor te is el fogod felejteni előbb -utóbb.
2017. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!