Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Okkult bolt szerűség Nógrád...

Okkult bolt szerűség Nógrád megyében?

Figyelt kérdés
Van valami okkult bolt féleség Nógrád megyében vagy esetlen Salgótarján közelében?

2017. ápr. 24. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, még Budapesten se nagyon találsz... ha igen, akkor túlárazott gagyit szegényes választékkal. Rendelni érdemes, vagy magad készíteni az eszközöket, ha lehetséges. Én gyertyákat lakber boltban vagy virágosnál veszek, füstölőket és szárított növényeket egy speciális füstölőboltból rendelek, néhány eszközömet antik aukciós oldalakon vettem, minden mást magam készítettem vagy egyszerű háztartásbeli tárgyak. Ja, a könyvek még nehéz ügy. Én általában azokat is külföldről rendelem, angolul, a nyelv lehet probléma. Mi kellene pontosan?
2017. ápr. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!