Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meditációval, álom szerűség...

Meditációval, álom szerűség létrehozása? Akik viccet csinálnának ebből, szépen kérem ne írjanak.

Figyelt kérdés

Hogy lehet megcsinálni hogy létrehozzunk meditáció segítségével vagy más hogyan egy "világot" (nem tudom hohy hogy írjam le)

Úgy értem hogy álom helyet, meditációval lemegyünk egy szintre és úgy vagy nen tudom.

Rendes válaszokat kérnék hogy ez működhet-e valahogy illetve hogyan kéne megcsinálni.

Előre is köszönöm mindenkinek.


2013. dec. 29. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha létrehozol egy saját álomkörnyezetet (ha úgy tetszik mikrokozmoszt), az tulajdonképpen asztrális teremtés. Mielőtt hozzáfognál, érdemes tisztában lenni annak a világnak a szabályaival. Javaslom elolvasásra: dr. Bruce Goldberg: Asztrálutazók kézikönyve. Olvasható formában megtalálod , itt- ott fent van a neten Pdf és hasonló formában.

De elég meredek ;-)

2013. dec. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt hívják WILD-technikának. Az benne a lényeg, hogy elalszol, de csak a tested alszik el, a tudatod nem, így közvetlenül bezuhansz egy álomba, amit aztán kedvedre alakíthatsz.


Félelmetes, mert át kell haladni az alvásparalízis állapotán miközben magadnál vagy, eközben LSD-szerű hallucinációk lehetnek, fényvillogások, hangok (akár repülőgép süvöltése, bombarobbanás, anyád, amint sikít, mert leszúrják stb.) aztán elalszik a tested és jön az álom.

2013. dec. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Thomas Harris Hannibal Lecterenek hasonlo elven mukodott az `elme palotaja`, azzal a kulonbseggel, hogy o az emlekeit raktarozta ott.

Mellekesen a koszonetnyilvanitasban Harris leirja, kinek a segitseget koszoni meg, hogy az `elme palota` mukodoset megertette vele.

Nem talalom most a konyvet, de ha erdekel, irj levelet privatban, es megkeresem neked

2013. dec. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Utolso vagyok. A konyvek:

-Francis A. Yates: Art of Memory

-Jonathan D. Spence: The Memory Palace of Matteo Ricci

Sajnos nem tudom, magyarra leforditottak e oket, de igy megtalalhato valoszinuleg.

Remelem segitettem

2013. dec. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz fölösleges a meditáció. A tudatos álmodást sajátítsd el.
2013. dec. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a Segìtséget^^
2013. dec. 29. 11:46
 7/7 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés ezzel kapcsolatban.

Ha valami történik velem ott /fizikai sérülés vagy bármi/ akkor az látszódni fog, az igazi életben? Illetve ha abban az asztrális világban meghalok, "újra tudom éleszteni magam" mintha misem történt volna?

Tudom, hogy h*lye kérdések és sajnálom:D

2013. dec. 29. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!