Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért utalom a népszerű...

Miért utalom a népszerű embereket?

Figyelt kérdés

#hányinger #megvetés #Népszerű emberek #felszíneskedés #a társadalom legalja
2017. ápr. 25. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Tán irígy vagy-e?
2017. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
" Utalom ". Pénzt szoktak utalni.
2017. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezoterikus professzor, jós, médium, tanácsadó és kertész vagy. Mi, kicsiny létformák honnan tudnánk ezt megmondani Neked?
2017. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 thoomas26 ***** válasza:
Talán két okból utálhat valaki valakit egy tulajdonságáért. Egyik, ha egyszerűen irigyli azt. A másik, ha az a tulajdonság a számára nem elfogadható.
2017. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#1

Nem tudom.

#2

Ékezetek nélkül írtam.

thoomas26

Nem tudom, hogy irigység e az, hogy bosszant a felszínes viselkedésük, színészkedésük egyenesen irritál a társadalom ezen formája. Velem született rendellenesség, hogy mindig a szavak mögötti jelentést keresem és látom az ilyen képmutató színészi tehetséggel megáldott emberek valódi szándékait.

2017. ápr. 25. 19:31
 6/14 anonim ***** válasza:

ez esetben mi "egyivásúak" vagyunk

bár én csak kb.3 éve kezdem észrevenni a mondanivalójuk mögött az igazi dolgokat sajnos...bár jobb lett volna,ha én is inkább egyből úgy születek,mint te :D

2017. ápr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Azért még mindig jobb átlátni rajtuk és utálni őket szerintem,mint "behódolni" nekik és naivan népszerűsíteni,mint a többi birka vagy szegény naiv emberek
2017. ápr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nézz magadba, és valld be őszintén magadnak, hogy miért utálod őket.
2017. ápr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#6/#7

Asszem mi rokon lelkek vagyunk bizonyos szempontból. :D

#8

Mit valljak be? Utálom őket, vagyis ez nem is amolyan utálat, hanem rosszul leszek tőlük, ahogy maguk köré gyűjtik a híveket, mint valami szektások és elvárják, hogy csatlakozzon hozzájuk az ember. Nekem nincs szükségem ilyen felszínes kapcsolatokra és az átlátszó kedvességükre. Rosszul leszek, ha csak hozzám szólnak is.

Egyszer volt egy ismerősöm, aki később elkezdett felszínessé válni már akkor észrevettem rajta az úgymond "tüneteket", mert ez olyan, mint a vírus. 😏 Na szóval, mivel ismerősök voltunk mellette álltam, és végül az történt, hogy úgy tett a felszínes barátai előtt, mintha nem is ismerne, mert ugye olyan közösségben voltunk, ahol nem éppen voltak rólam jó véleménnyel (különféle okokból, de én olyan ártatlan voltam, mint a ma született bárány 😁), később a barátai háta mögött elkezdett közeledni hozzám, de nyilvános úgy tett, mintha nem ismerne vagy nem lennénk ismerősök. Lekoptattam magamról, perszeg azóta is próbálkozik nálam, viszont mindig rosszul leszek tőle, azóta is utálom a népszerű embereket, mert nincs köztük kivétel, felszínes mind!

2017. ápr. 26. 09:53
 10/14 A kérdező kommentje:
Komolyan amikor amolyan sajátos hangom elkezd beszélgetni a barátaihoz alig bírom visszatartani a nevetést. :D
2017. ápr. 26. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!