Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Előfordulhat, hogy el tudok...

Előfordulhat, hogy el tudok átkozni embereket? Alapjáraton kedves segítőkész, kicsit csendes furcsa személyiségnek látom magam, rengeteg dologra nyitott vagyok, mérleg a csillagjegyem,25 vágyik

Figyelt kérdés

eddig kétszer volt rà példa:

Egy volt legjobb barátom szétverte a fejemet mert úgy hallotta hogy én osszejottem a volt barátnőjével, semmi alapja nem volt, Utanna nem is találkoztunk, de csak a balszerencsejerol hallottam, rendőrök kaptàk el, kiraboltàk stb, de rengeteget gondoltam arra, hogy ilyen szerencsétlen legyen és verje a sors, néha még arra is hogy átkozom...

A màsik incidens, az anyòs :) kicsit flúgos és ez egyre többször volt jell. Nos ez a történet, úgy indult hogy a szomszéd (80 éves nénike) kis híján felgyujtotta az anyòs hàzàt, én raszoltam h miért kell ezt ilyen közel a házhoz, az összes füst be az ablakon, nem e lehetne a kert végébe stb, és másnap kapom az sms-t az anyòstòl, h többet ne merjek a házába menni mert tiszteletlen voltam a szomszéd nénivel, és ezután az anyòsra is haraggal gondoltam, mikor rà gondoltam pàrosult vele a harag és egyfajta àtkozàs hogy 'ezt megkeserüli' és hasonlóképp éreztem mint az első incidensnél

Az anyòst azòta rugdaljàk ki mindenhonnan, az incidens óta ez a 3. Munkahelye ami hamarosan bővül ha jól tudom, a pàrkapcsolati élete is gatya lett azóta, szval ennyi, és személyesen nem talàlkoztam vele azòta ha ez szàmìt, remélem tud valaki valami okosat!



#anyós #Átok #àtkozàs
2016. dec. 5. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
hm erdekes sztorik, tudnal nekem szerencset kivanni??hatha sikerulne es nem lennek ilyen szerencsetlen.
2016. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs a külalak/ helyesìràsi hibàkért
2016. dec. 5. 20:23
 3/9 A kérdező kommentje:
Kìvàntam! :) remélem ùgylessz!
2016. dec. 5. 20:24
 4/9 anonim ***** válasza:
koszi ez igazan kedves toled. en ugy gondolom amiket itt leirtal az nem lehet veletlen.
2016. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kezdj el jót kívánni az embereknek ha az is bejön akkor már valami.

Érdemesebb a rosszakat elengedni és jókat gondolni.

megbocsátani.


próbáltam ezt is azt is. volt hogy eltörte a lábát aki kibszott velem. De volt hogy négyese lett a lottón a néninek akinek sok szerencsét kívántam.

Szerinted melyik okozott több boldogságot?

2016. dec. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia Mogyomoo!


Ez tényleg nagyon érdekes, amit leírtál.

Ha van még ilyen eset, szívesen olvasnám. :)

Meg arra én is kíváncsi lennék, hogy abban az esetben mi van, ha jót kívánsz?!

2016. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Háát, kívántam már sokszor jót embereknek, de az más, illetve máshogy éltem meg az adott szituációkat, egy jókívánságra kevésbé gondolok annyit mint pl ezekre mert ezek nagy hatással voltak rám, akaratlanul is gondoltam ebben a 2 esetben a történtekre ami párosult egy "majd a sorstól visszakapod sokszorosan" gondolattal napi többször is, lehet ha egy jókívánságra is ennyit gondolnék akaratlanul és párosulna nagy pozitív energiákkal ami tényleg belülről fakad, akkor lehet megvalósulna nem tudni de igyekszem :)
2016. dec. 7. 19:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Szándèk+harag,gyűlölet+cèlszemèly elkèpzelèse=átok

Szándèk+öröm,szeretet+cèlszemèly elkèpzelèse=áldás

2016. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és én is mérleg és eleinte én is csak a rosszat tudtam de mostanába a jót is de arra nagyon kell koncentrálnom. De velem is így van de kb napiszinten akárki megbánt vagy rosszat szól utána mindig történik vele valami de ilyenek pl hogy majdnem elcsusztam a jégen és apukám kinevetett de én nem is átkoztam meg semmi erre rá pár órára ő ténylegesen elcsúszott vagy multkor anya mondta hogy nevegyem fel az xy cipőmet mert szerinte nem illett ahoz a ruhához aznap tönkrement az ő cipője. És a legnagyobb elszenvedője ennek a dolognak a párom ha megbánt vagy veszekedünk és igazságtalan velem szembe mindig de úgy higgyétek el ahogy mondom tényleg mindig történik vele valami kis szerencsétlenség de ő már tudja hogy miért történik vele mindig mondja boszorkány vagyok. És rajta próbáltam ki hogy legyen szerencséje történjen valami jó nagyon koncentráltam és 3napig összejött neki minden pl a régi kocsiját eltudta adni áron felül és venni egy új sokkal jobb autót azon az áron tehát jó üzletet csinált meg ilyen kis apróságok. De amugy anyukám is ugyan ilyen apa mindig viccel vele hogy mágján fogja elégetni. Vagy pl a munka helyemen is ha szemétkedtek velem ott is fél órán belül történt valami az illrtővel pl megvágta a kezét vagy valami rossz. Nem is tudom mi lehet ez a dolog velünk van e ennek valami magyarázata ha esetleg megtudnál valamit leirhatnád.
2016. dec. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!