Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mennyire tartjátok elfogatható...

Mennyire tartjátok elfogathatónak társadalmi szinten ha egy tizenéves lány mágiával, és boszorkánysággal foglalkozik?

Figyelt kérdés
(A szkeptikusok véleményére is kíváncsi vagyok, nem pontozok le senkit érte)
2017. máj. 8. 10:24
 1/10 anonim válasza:
23%
A kérdésedben a válasz. Tizenéves. Majd elmúlik.
2017. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam már többször is hogyan tudok energiaátadással "gyógyítani" elmulasztottam a barátnőm fejfájását, de ezt követően már nem éreztem olyan élénknek magamat. Persze ezek csak a kezdetleges szerencsétlenkedéseim.
2017. máj. 8. 10:27
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Tizenkettő egy tucat. A tizenévesek fele szórakozik ilyesmivel, aztán majd kinövi. És mind azt hiszi, hogy ő nem növi ki, neki képessége van és a többi.


Pedig ki fogja.

2017. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

A fejfájás elmulasztás nem mágia, hanem igen is létezik az energiák folyásának befolyása....

Ha esetleg egy jó ponton nyomtad meg a barátnödet elöfordulhat hogy a fejfájása azért múlt el, mert pont az a pont segített neki a jobb véráramlásban...


persze ez nem fog mindent megoldani és minden fejfájáson segíteni...

2017. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Mivel átfogóan az embereknek gőzük sincs arról, mi a mágia, mivel foglalkozik az a személy, aki ezzel foglalkozik, ezért értelmes választ erre hiába vársz.

Mint láthatod, sokan azt írták, majd kinövöd, holott majd ők is fognak egyszer talán a 200000. életük során elkezdeni foglalkozni ezzel. Ők addigra lesznek érettek erre. Ez így normális, nincs ezzel baj, csak túl sok az a személy, aki egyből lekezelően bánik az emberrel ezzel kapcsolatosan, holott a mágia tudás, mellyel ők nem rendelkeznek még, olyan átfogó tudás, mely szinte mindenre választ ad, olyan kérdésekre is, melyekre ők sosem lelik meg a választ, bárhogy is keresik azt a fizikai világban.

2017. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Az agyatlanok a sötétség világában élnek,megvilágosodni sose fognak.A buták csak butábbakat szűlnek majd.Ezotéria világában mindennek hatása van.5 éves korom óta hallom látom érzem őket,de megértést nem kaptam,így gyakorlatilag 13-14 éves koromig remegtem a félelemtől.Utána elfogadtam hogy életem része s vele kell éljek.Mi kik ijenek csak porszemek a világban s jönnek az okosok és elmondják hogy mi vagyunk a hülyék.Létezik igenis.
2017. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást ez most jól esett :D
2017. máj. 8. 13:26
 8/10 szenes43 ***** válasza:
69%

Lehet tanulni de az csak az ismereti szinten mozog. Amikor egy leckét (10 van) olyan készségszintre fejleszted mint ahogy megigazítod a hajad akkor léphetsz tovább.

Mikor a végére jutsz akkor lesz némi sejtésed a mágiáról. Akkor talán nem kinövöd hanem belenősz.

2017. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

A "mágia" olyan gyűjtőfogalom, mint a "gyümölcs".

Almát, körtét, banánt stb. már sokan ettek, de 'gyümölcsöt' még senki.

Kérdésed tehát nem felel meg a szükséges és elégséges feltételeknek.

2017. máj. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szenes43 ***** válasza:

dubitus

Te kóstoltad már e gyümölcsöt? Lapozz már bele Franz Bardon AZ Igazi Beavatás Útja című könyvébe.

2017. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!