Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet démont idézni? A...

Hogy lehet démont idézni? A kérdéseket előre is kösszi!

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 18:41
1 2
 1/16 anonim válasza:
88%
Valahogy
2017. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
a kérdéseket? Hát, szívesen a kérdésekért, drágám :D
2017. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Azért olvasni tudsz ? xD Csak azért kérdezem,mert látom,hogy az írás nem nagyon megy :P


Had tippeljek !14 éves vagyok,depressziós és poénból démont akarsz idézni,mert sz@r az életed és neked már mindegy...


Jöhetnek a tippek emberek ! xD (gondolom mindenki egy kis tinilányra szavaz)

2017. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

*vagy


Elnézést,a telefon szórakozik velem.Biztos megszállta valami.Szerintem a múltkori orosz szellemek :D

2017. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Idézz angyalt! azt sokkal izgalmasabb!
2017. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Első és legfontosabb tennivalód:

itt a GyK-n visszanézni az eddigi számtalan ugyanilyen kérdést és a rájuk adott válaszokat!

2017. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok depreszios.. Es nem nem szar az èletem.. Fogadásból lett ez a nevem :/ ès 16 vagyok.. Ès nèha lusta nèha nem èkezetet irni
2017. jún. 6. 20:04
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudod mire vállalkozol, ifjú kérdező. A démonok kaotikus, teljes mértékben kiszámíthatatlan lények melyeket csak megfelelő akaraterő, önuralom és tudás birtokában lehet kontrollálni. Ha megidézel egy random démont, akkor fel kell készülnöd, hogy nem lesz túl jó kedvében. Képzeld el, hogy a kényelmes lakásodból egyszer csak kiránt és maga elé idéz valami tőled nagyon különböző teremtmény. Hogy éreznéd magad? Na látod!


A démonidézés legfőbb művelői a boszorkánymesterek. Ahhoz, hogy te is azzá válj el kell sajátítanod a legkülönbözőbb sötét varázslatokat; mélyen kell tanulmányoznod a káosz mágiáját. Ez már önmagában felkeltheti egy-egy démon érdeklődését, sokkal nagyobb "rokonszenvet" érezhet irántad. Minél magasabb szintre érsz, annál erősebb démonokat leszel képes a szolgálatodba állítani. De vigyázz, azért van egy határ! Számos túlzottan nagyravágyó halandó végezte már be, olyan démonok által akiknek már nem voltak képesek parancsolni.



Szóval jegyezd me... Oh várjunk csak.... Ez nem a roleplay fórum? Te a valóságban szeretnél démont idézni?

Kiméld meg magadtól a fáradtságot, az nem lehetséges (szerintem, de majd a hívők itt utánam jól megcáfolnak)

2017. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Aki démont akar idézni, azt már megyszállta a Démon.

A Tudatlanság Démona.

2017. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csináld. Csak röhögni fogok a hullád felett, amit hosszú szenvedés után kifacsart a démon. Vagy amit az első 2 perc után kinyírt. :D hú de jól fog esni. :) Biztos mindent tudsz stb... Profi vagy. IDÉZZ! 😈
2017. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!