Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Amikor kicsi voltam emlékszem sokszor panaszkodtam a szüleimnek arról, hogy nem tudok aludni éjszakánként a szobámban mert olyan árnyékokat, alakokat véltem felfedezni a sötétben amikre semmi logikus magyarázat nem volt. Az anyukám mindig is nagyon nyitott volt a szellemvilággal kapcsolatban, de sosem jártunk médiumnál vagy hasonlónál. Azt mondták, hogy én se keressek fel senkit aki ilyennel foglalkozik amíg be nem töltöm a 16-ot. Viszont mióta betöltöttem ezt az életkort úgy érzem valami megváltozott belülről nekem.

Eddig nagyon szerettem emberek közé menni mivel nagyvárosban lakok kiskoromtól valahogy természetes, hogy szeretem a tömeget... na ja. Az iskolában voltunk barátnőimmel amikor minden magyarázat nélkül olyan rosszullét kapott el, hogy a tesi óra közben le kellett ülnöm mert egy pillanatot sem tudtam volna tovább lábon maradni. Hatalmas, mérhetetlen szomorúságot éreztem és hideget. Utána pedig elkezdtem érezni dolgokat. Az embereket körülvevő burkot, ahogy pulzál mikor idegesek, fáradtak, szomorúak vagy boldogok...

Az osztállyal utána nem sokkal nyári szünet alatt az iskolai táborba mentünk Balatonra. Minden nagyon szép és jó volt a második éjszakáig amikor ugyanígy kezdett remegni az egész testem, csak most nem éreztem semmit csak fájdalmat és hideget. Olyan volt mintha nem is ott a szobában lettem volna, hanem éreztem a vizet is a bőrömön és hallottam egy régi repülőgép propellerének a hangját olyan hangosan,hogy szinte semmi mást nem hallottam. A barátaim - akik velem voltak mikor ez történt - semmit sem értettek az egészből. Ők nem fáztak, nem remegtek, nem hallottak semmit.

Mi történik velem? Kérlek segítsetek megfejteni, mi bajom lehet!



2017. aug. 18. 12:12
1 2
 1/11 eszti_palotai ***** válasza:
szia! írtam privát!
2017. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem minden tininek van egy antiszociális korszaka. Nekem is volt. A magányban is rengeteg lehetősèg van, persze ha te akarod irányítani az elveidet ès cèljaidat.
2017. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem itt többről van szó, mint amit az utolsó írt, hogy ,,antiszociális időszak". Ezekkel a problémáidról nem ártana egy pszichológushoz fordulnod, aki eldönti, hogy esetleg tovább irányít más szakemberhez, vagy ő is ,,elég" ehhez. No, nem megijeszteni akartalak, de ha tényleg így van ahogy írtad, akkor nem ártana erről valakivel beszélned.
2017. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%

Csak hívd be Jézust az életedbe és ő megment!

Bízz benne!

Ha máskor ilyet tapasztalsz, Jézus nevében tagadd meg a gonosz szellemiségeket, amik a rossz, hamis érzeteket keltik nálad.

2017. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
XD utolsó. Nemár.
2017. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"Csak hívd be Jézust az életedbe és ő megment!

Bízz benne!

Ha máskor ilyet tapasztalsz, Jézus nevében tagadd meg a gonosz szellemiségeket, amik a rossz, hamis érzeteket keltik nálad."


Jól mondja a hit elűzia szellemeket és démonoklat

2017. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Mijeza a baromság?

Irány egy pszichiáter Kérdező :)

Szellemek, démonok, hagyd inkább ezeket a baromságokat.

Racionális választ keress a problémaidra, különben nehezen fogsz szabadulni tőlük, ha állandóan a masvilagra fogod...

2017. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

""Csak hívd be Jézust az életedbe és ő megment!

Bízz benne!

Ha máskor ilyet tapasztalsz, Jézus nevében tagadd meg a gonosz szellemiségeket, amik a rossz, hamis érzeteket keltik nálad."


Jól mondja a hit elűzia szellemeket és démonoklat""


Kiben való hit? Egy zombiban? Egy élőhalottban, aki véráldozat volt? Veszélyes dolog egy feláldozott élőhalottban hinni és hozzá imákozni.

2017. aug. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És itt is itt vanak a Keresztények. Jézus nem így müködik. És semmi sem ahogy azt ti képzelitek.
2017. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig a keresztèny vallás megalkotása nem az első számú tömegkísèrlet...
2017. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!